کد خبر: ۲۲۰۹۰۰60739
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

مدیرعامل بیمه رازی: صنعت بیمه همواره در کنار مردم بوده است

مدیرعامل بیمه رازی با بیان نقش تاثیرگذار صنعت بیمه در رشد اقتصادی کشور، گفت که صنعت بیمه ایران همواره در کنار مردم و دولت‌ها بوده و بسیاری از پروژه‌های بزرگ کشور به واسطه حضور بیمه به بهره‌برداری رسیده است.

علی جباری در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با تاکید بر نقش و اهمیت صنعت بیمه در اقتصاد جهانی، گفت: صنعت بیمه به عنوان یکی از بخش‌های پیشرو در اقتصاد جهانی محسوب می‌شود و سهم قابل توجهی از بازارهای مالی را به خود اختصاص داده است.

او ادامه داد: صنعت بیمه در سطح جهانی و کشورهای پیشرفته سهم بسیار پررنگی دارد و این در حالی است که در ایران صنعت بیمه آنطور که باید به عموم جامعه معرفی نشده است.

مدیرعامل بیمه رازی خاطرنشان کرد: رشد اقتصادی در سطح جهانی در گرو رشد صنعت بیمه و میزان سهم این صنعت از بازارهای مالی است که صنعت بیمه و اقتصاد ایران از این قاعده مستثنی نیست.

جباری با بیان اینکه هشت دهه از عمر صنعت بیمه در کشور می‌گذرد، یادآور شد: در ظاهر و در سطح جامعه آنطور که باید به صنعت بیمه توجه نشده و این در حالی است که صنعت بیمه همواره در کنار مردم و دولت‌های بوده و در بسیاری از مواقع صنعت بیمه کمک حال کشور بوده است.

مدیرعامل بیمه رازی در انتها خاطرنشان کرد: صنعت بیمه در حرکت چرخ‌های اقتصاد خرد و کلان کشور و رونق اقتصادی تاثیر بسزایی داشته است و اگر صنعت بیمه ایران نبود در بسیاری از برهه‌های زمانی اقتصاد کشور به ویژه اقتصاد خرد و پروژه‌های صنعتی با مشکل مواجه می‌شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا