کد خبر: ۲۴۱۰۰۰65107
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

مدیرعامل: دریافت وام ازدواج بانک قرض‌الحسنه مهر تسهیل می‌شود

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر خبر داد که متقاضیان وام ازدواج می‌توانند برای آسان‌تر شدن فرآیند دریافت وام، افتتاح حساب خود را به‌صورت غیرحضوری و از طریق وب‌سایت بانک و همراه‌بانک «مهریران» انجام دهند. به این صورت برای افتتاح حساب در بانک قرض‌الحسنه مهر نیازی به حضور در شعب بانک نیست.

به گزارش روابط‌عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر، سیدسعید شمسی‌نژاد، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر گفت: این بانک سعی می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، به پرداخت وام ازدواج معرفی‌شدگان از سوی سامانه بانک مرکزی که پرونده خود را تکمیل کرده‌اند اقدام کند تا متقاضیان بتوانند هر چه سریع‌تر وام خود را دریافت کنند.

شمسی‌نژاد یادآوری کرد: متقاضیان وام ازدواج می‌توانند برای آسان‌تر شدن فرآیند دریافت وام، افتتاح حساب خود را به‌صورت غیرحضوری و از طریق وب‌سایت بانک و همراه‌بانک «مهریران» انجام دهند. به این صورت برای افتتاح حساب در بانک قرض‌الحسنه مهر نیازی به حضور در شعب بانک نیست. کارت بانکی نیز به محل سکونت یا کار متقاضیان که از سوی خودشان تعیین می‌شود، ارسال خواهد شد.

او در همین رابطه بیان کرد: خوشبختانه مجموعه خدمات غیرحضوری بانک قرض‌الحسنه مهر کامل است و مشتریان می‌توانند خدمات مختلفی از جمله افتتاح حساب، درخواست تسهیلات، ارسال کارت هدیه، احراز هویت سجام، خدمات چک و… را توسط پیشخوان مجازی، اینترنت‌بانک و اپلیکیشن همراه‌بانک «مهریران» دریافت کنند.

شمسی‌نژاد تصریح کرد: امیدواریم مجموعه اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر، باعث آسان‌تر شدن دریافت خدمات بانکی برای مردم، به‌ویژه جوانان متقاضی دریافت وام ازدواج شده باشد.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران آماری را نیز درباره وام‌های ازدواج پرداخت شده اعلام کرد: از آغاز سال ۱۴۰۰ تا پایان آذر، ۲۸هزار و ۶۶۷فقره وام ازدواج از سوی این بانک پرداخت شده است.

سیدسعید شمسی‌نژاد گفت: مبلغ تسهیلات پرداخت شده بانک در حوزه ازدواج در پایان ۹ماه سال جاری به ۲۴هزار و ۴۳۹میلیارد ریال رسیده است.

او همچنین خبر داد: بانک قرض‌الحسنه مهر در سال ۱۳۹۹ نیز ۲۴هزار ۶۸۰فقره وام ازدواج به ارزش بیش از ۱۲هزار و ۸۲۶میلیارد ریال پرداخت کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا