کد خبر: ۳۰۰۹۰۰61928
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

مدیرعامل: مشتری‌مداری در راس اهداف بانک سینا است

مدیرعامل بانک سینا در سفر به استان آذربایجان شرقی بر لزوم افزایش تعامل با مشتریان و ارائه خدمات مطلوب در جهت رضایت‌مندی آنان تاکید کرد و آن را از محورهای عملیاتی بانک دانست.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، سیدضیا ایمانی، در بازدید از شعب شهر تبریز، ضمن قدردانی از تلاش همکاران صف و ستاد منطقه، گفت: محصولات بانک سینا در راستای کاهش هزینه‌های مشتریان طراحی و برنامه‌ریزی شده و معرفی بهینه این خدمات از سوی همکاران می‌تواند زمینه رضایت‌مندی هر چه بیشتر مشتریان را فراهم کند.

مدیرعامل بانک سینا با تاکید بر ضرورت تلاش برای توسعه سهم بازار بانک در استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: بانک سینا برنامه‌های متعددی در راستای گسترش کسب و کار در بازارهای کشور دارد و در زمینه‌های مختلف از جمله تعامل با شرکت‌های حقیقی و حقوقی پیشتاز است.

او با ابراز خرسندی از افتتاح دو شعبه جدید و یک باجه بانک سینا در شهر تبریز افزود: گسترش خدمات و طراحی محصولات جدید نیازمند ایجاد بسترهای پویا و فعال است. به همین منظور بانک سینا با توجه به شعار نوآوری و ارائه سرویس‌های جدید مبتنی بر بانکداری الکترونیک، توسعه هدفمند شعب را نیز در دستور کار دارد و با امکاناتی که این بانک در توسعه زیرساخت‌ها و بسترهای الکترونیک فراهم کرده است، می‌توان به جهش بیش از پیش عملکردها امیدوار بود.

ایمانی عملکرد شعب را در توسعه و تعالی بانک مهم و موثر قلمداد کرد و خاطرنشان کرد: از اقدامات مهمی که برای افزایش نقش همکاران در توسعه و تعالی بانک انجام شده، افزایش دامنه اختیارات شعب به‌ویژه در تجهیز و تخصیص منابع است که همکاران با استفاده از این ظرفیت، می‌توانند سهم بانک سینا از جامعه بانکی را افزایش دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا