کد خبر: ۰۳۱۰۰۰62128
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

مدیرعامل: نسبت آمار مطالبات غیرجاری بانک سینا به کمتر از ۳ درصد رسیده است

مدیرعامل بانک سینا ارتقاء شاخص‌های عملکردی، کاهش مطالبات به کمتر از ۳درصد و دستیابی به سودآوری بالا را از اقدامات هدفمند و مطابق با برنامه‌های راهبردی بانک دانست که باعث ارزش آفرینی و اعتماد سهامداران و ذی‌نفعان شده است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، سیدضیا ایمانی، در همایش یک روزه مدیران در شیراز با ابراز خرسندی از ارتقاء شاخص‌های عملکردی بانک گفت: با تلاش و مساعدت همکاران در کنار برنامه‌ریزی‌های مدون و هدفمند، شاخص‌های مالی این بانک با رشد خوبی روبرو شده و ضمن برخورداری از ساختار و چارچوب مستحکم مالی، اکنون یکی از شفاف‌ترین بانک‌ها در کشور است.

او با بیان وضع عملکردی بسیار مطلوب بانک سینا در حوزه وصول مطالبات گفت: اکنون نسبت آمار مطالبات غیرجاری بانک به کمتر از ۳درصد رسیده که اتفاقی بی‌نظیر در حوزه فعالیت‌های بانکی است.

ایمانی، جذب سپرده‌های ارزان‌قیمت را در راستای کاهش بهای تمام‌شده پول به‌عنوان یک استراتژی مهم بانک تعریف کرد و اظهار کرد: کاهش قیمت تمام‌شده پول در تغییر نگرش و هدف‌گذاری‌های گسترده در خدمات بانکی محقق شد و این موفقیت بیانگر مدیریت صحیح منابع و مصارف و هزینه‌های بانک و حاصل سرمایه‌گذاری بر منابع صحیح و قابل بازگشت است.

مدیرعامل بانک سینا با تاکید بر اهمیت جلب رضایت مشتریان و ذی‌نفعان اعلام کرد: رضایت ذی‌نفعان در همه حوزه‌ها نمایانگر آن است که بانک سینا همواره سعی کرده با رعایت استانداردها و دستورالعمل‌های سازمان‌های نظارتی بر مدار موفقیت گام بردارد و این نشان‌دهنده سلامت مدیران و عزم بانک برای حرکت به سمت ترقی و پیشرفت است.

او اظهار کرد: تجهیز بهینه منابع و مولدسازی دارایی‌ها از جمله برنامه‌ها برای تحقق سودآوری پایدار و باکیفیت بانک است و در این راستا با تدوین سیاست‌های نظارتی، ترکیب منابع بانک سینا بهینه و دارایی‌های آن نیز به دارایی مولد تبدیل شده است.

مدیرعامل بانک سینا با بیان عملکرد مطلوب بانک در ارائه تسهیلات به مناطق کمتربرخوردار خاطرنشان کرد: این بانک علاوه بر اعطای تسهیلات به بخش‌های مولد و بنگاه‌های اقتصادی کلان، پرداخت وام قرض‌الحسنه به مناطق کمتربرخوردار و روستایی را به نحو چشمگیری افزایش داده که در بهبود قدرت خرید مردم کمک شایانی کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا