کد خبر: ۲۵۰۲۰۰26640
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

مدیریت حساب‌‌های موسسه اعتباری نور با سامانه چاووش

موسسه اعتباری نور با راه‌اندازی سامانه چاووش، مدیریت آسان حساب‌های بانکی را برای مشتریان حقیقی، حقوقی و حساب‌های مشترک فراهم کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی موسسه اعتباری نور، این موسسه با هدف ایجاد سهولت، افزایش امنیت و پاسخ به نیاز مشتریان حقیقی، حقوقی و دارندگان حساب‌های مشترک، سامانه چاووش را راه‌اندازی کرده است.

بر اساس این گزارش، مشتریان حقیقی، حقوقی و دارندگان حساب‌های مشترک از این ‌پس می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شعب این موسسه، ضمن مدیریت کلیه حساب‌های بانکی خود نزد این موسسه، خدماتی نظیر مدیریت امضاء و اثرانگشت، واریز دسته‌ای و گروهی، ثبت دستور پرداخت‌های آتی و دوره‌ای، مشاهده صورت‌حساب به‌صورت آنلاین، تعیین افراد امضاء کننده و همچنین ترتیب امضای آن‌ها و …را دریافت کنند.

این گزارش می‌افزاید مشتریان موسسه اعتباری نور می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این موسسه اپلیکیشن چاووش را برای گوشی‌های اندروید و iOS، دریافت کنند.

مشتریان محترم جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانند به صفحه اختصاصی این سامانه مراجعه کرده و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره تماس ۰۲۱۴۲۹۳۱۰۱۰به‌صورت شبانه‌روزی تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا