کد خبر: ۰۴۱۰۰۰62347
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

مدیریت وجوه مشتریان با «حواله منظم» بانک ملت

خدمت حواله منظم با هدف مدیریت وجوه و نقدینگی و صرفه‌جویی در وقت مشتریان در سامانه‌های غیرحضوری بانکداری اینترنتی و همراه‌بانک، در دسترس مشتریان بانک ملت است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک ملت، مشتریان این بانک می‌توانند با استفاده از خدمت حواله منظم، به آسانی و از طریق سامانه‌های بانکداری اینترنتی و همراه‌بانک، پرداخت‌ها و انتقال وجوه را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

این خدمت کاربردی در سامانه بانکداری اینترنتی، از طریق گزینه انتقال وجه/خدمات/ حواله منظم و همراه‌بانک ملت منوی کشویی سامانه، ورود به بخش انتقال وجه و انتخاب منوی حواله منظم قابل استفاده است.

برای صدور حواله منظم لازم است اطلاعاتی شامل شماره حساب مبداء، شماره حساب یا کارت ملتی مقصد، انتخاب فواصل پرداخت، تاریخ اولین پرداخت، تاریخ آخرین پرداخت و مبلغ حواله در فیلدهای مربوطه وارد شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان برای انجام حواله منظم باید یک روز قبل از تاریخ سررسید حواله تعریف‌شده، موجودی حساب مبداء را برای برداشت مبلغ تعیین‌شده و کارمزد آن، تکمیل کنند.

در عین حال، در هر دو کانال اینترنت‌بانک و همراه‌بانک ملت، امکان مشاهده و حذف تمامی حواله‌های ایجادشده نیز میسر خواهد بود.

این گزارش می‌افزاید: دو محتوای گرافیکی برای راهنمایی سریع و آسان کاربران آماده و ارائه شده است.

همچنین مرکز ارتباط ملت با شماره‌های ۱۵۵۶(تهران) و ۰۲۱۸۲۴۸۸ (شهرستان) پاسخگوی پرسش‌های احتمالی مشتریان گرامی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا