کد خبر: ۲۹۰۹۰۰61685
  لینک کوتاه:
جامعه و فرهنگسلامت و رفاه

مرگ تلخ پدر و دختر اراکی در آغوش یکدیگر/ مادر در آستانه مرگ

گاز گرفتگی پدر و دختر اراکی را به کام مرگ کشاند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک افزود: گاز گرفتگی در اراک پدر و دختر چهار ساله‌اش را به کام مرگ کشاند و حال مادر خانواده نیز مساعد نیست.

آتش پاد دوم «مسعود آقازیارتی» روز دوشنبه  افزود: روز گذشته (یکشنبه) حادثه گازگرفتگی در منطقه شهر صنعتی اراک به آتش‌نشانی گزارش شد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

به گزارش رکنا، وی بیان کرد: در بررسی امدادگران به محل، مشخص شد اعضای سه نفره این خانواده به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی در نصب وسایل گاز سوز و ناایمن بودن دودکش، دچار گازگرفتگی شده‌اند که پدر و دختر جان خود را از دست داده بودند اما علایم حیاتی در مادر وجود داشت.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ادامه داد: بلافاصله مادر این خانواده به بیمارستان منتقل شد اما از وضعیت عمومی خوبی برخوردار نیست.

آتش پاد دوم آقازیارتی اظهار داشت: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد از زمان گاز گرفتگی این خانواده تا اعلام گزارش، ۲۴ ساعت گذشته بود.

وی تاکید کرد: نیاز است شهروندان در رعایت نکات ایمنی و تجهیزات گازسوز حساس باشند و همه موارد ایمنی را چک کنند تا دچار حوادث تلخ و جبران ناپذیر نشوند.

در یک ماه گذشته ۲ مورد گاز گرفتگی به آتش نشانی اراک گزارش شده که بر اثر آن‌ها چهار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا