مستند تاریخ شفاهی بیمه البرز منتشر شد

  کد خبر: ۱۷۰۵۰۱95279
  لینک کوتاه:

مستند تاریخ شفاهی شرکت بیمه البرز (۱۳۹۸-۱۳۳۸)، روایت بالندگی و رشد بیمه البرز طی ۶۰ سال فعالیت از زبان مدیران عامل و پیشکسوتان این شرکت، منتشر شد.

به گزارش الفباخبر ، مستند تاریخ شفاهی این شرکت ثبت گوشه ای از تلاش های مدیران و کارکنان این شرکت طی شش دهه است و در این فیلم مستند مدیران عامل اسبق و برخی از پیشکسوتان  که هم اکنون از مدیران ارشد و موفق صنعت بیمه هستند، ویژگی ها و برتری های بیمه البرز را بازگو میکنند.

ساختار و ترکیب بهینه و کم ادعایی کارکنان، مشتری مداری، مشتریان وفادار و قدیمی، سرمایه، ذخایر و اندوخته کافی، بدنه کارشناسی حرفه ای، سرعت در پرداخت خسارت در تمام طول دوران فعالیت، حد اعلای حسن نیت در هنگام پرداخت خسارت، پایبندی به اخلاق حرفه ای و ارتباط گسترده با بازار بیمه جهان از جمله ویژگی های بیمه البرزاست که به گفته آنها در طول شش دهه فعالیت این شرکت موجب توسعه فرهنگ بیمه در سطح کشورنیز شده است.


بنا براین گزارش در بخشی از این مستند، به اولین ابتکارات و فعالیت هایی که توسط شرکت بیمه البرز انجام یافته، از جمله بیمه رزمندگان در دفاع مقدس، ارایه بیمه آتش سوزی منازل مسکونی در برابر خسارت های ناشی از جنگ و بیمه محموله های کشتی ها در مقابل حملات دشمنان اشاره شده است.

این مستند تاریخی که به مناسبت ۶۰ سالگی بیمه البرز از سوی مدیریت روابط عمومی این شرکت  تهیه شده ، گفت و گو محور و بر اساس رویدادهای تاریخی تنظیم شده است.

اخبار روز
خروج از نسخه موبایل