کد خبر: 23080054994
لینک کوتاه:
اخبار شرکت ها

نشست مدیران شرکت زغالسنگ کرمان با سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد

در آخرین روز از سفر سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد به استان کرمان نشست پایانی شوراهای کارگری با سرپرست صندوق و هیات همراه در محل فرمانداری شهرستان زرند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این نشست که فرماندار زرند و جمعی از مسولان استانی ، مدیران صندوق و سرپرست شرکت زغالسنگ حضور داشتند اعضای شورای کارگری نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

سپس دکتر عامریان با اشاره به جلسات قبلی خود در این سفر با شورای کارگری و دیدار با کارگران در محل شرکت گفت همه ما عضو یک خانواده هستیم و باید با همدلی و تعامل به سمت افزایش تولید و سودآوری شرکت زغالسنگ حرکت کنیم.

وی افزود کارگران عزیز دغدغه ها و ابهاماتی دارند که ما نیز برای پاسخگویی به این دغدغه ها در جمع شما حاضر شدیم.

عامریان گفت هیچ برنامه ای برای واگذاری شرکت زغالسنگ نداریم و شرکت سرمایه گذاری صندوق نیز متعلق به صندوق فولاد است.

وی با بیان اینکه صندوق تا کنون بر اساس قانون به تعهدات خود عمل کرده و کارگران حقوق و مزایای خود را دریافت کرده و این روند ادامه خواهد داشت افزود ملاک عمل ما قانون است و صندوق در چارچوب اختیارات قانونی خود به وظایف خود در قبال شرکت زغالسنگ عمل می کند.

وی افزود موضوع تبدیل وضعیت کارگران ایثارگر را بر اساس قانون پیگیری خواهیم کرد.

وی با اشاره به دیدارهای خود با دکتر پورابراهیمی و دکتر زاهدی نمایندگان کرمان گفت: امیدواریم با همدلی نمایندگان و مسولان استان و مدیران صندوق شاهد رونق تولید در شرکت زغالسنگ باشیم.

صادق زاده فرماندار زرند نیز در سخنانی با استقبال از سفر دکتر عامریان و هیات همراه نسبت به بهبود وضعیت شرکت زغالسنگ و حل مشکلات کارگران ابراز امیدواری کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا