کد خبر: ۲۸۰۹۰۰61394
  لینک کوتاه:
اقتصاد کلان

نوسان بیت کوین در کانال ۴۷ هزار دلار

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ منابع نزدیک به بانک مرکزی روسیه اعلام کرده‌اند که این بانک قصد دارد ارز‌های دیجیتال را در این کشور ممنوع کند.

کارشناسان عقیده دارند محدوده ۴۰ هزار دلار محدوده حیاتی برای بیت‌کوین محسوب می‌شود و ریزش بیشتر از این ناحیه باعث می‌شود تا بازار مدتی طولانی اصلاح کند. شاخص مقاومت نسبی در نمودار یک روزه بیت‌کوین روی عدد ۳۷ قرار دارد و فعلا این شاخص سیگنالی برای بازار ندارد.

صنعت کریپتو به راه حلی برای تسهیل تجارت چند زنجیره‌ای و ساده‌سازی و کاهش هزینه تراکنش در شبکه‌ها نیاز دارد و پروژه‌‌های غیرمتمرکز می‌توانند راه‌حل تجارت زنجیره‌ای باشند. کارشناسان عقیده دارند در سال ۲۰۲۲ به صنعت غیرمتمرکز توجه زیادی می‌شود.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰۱.۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۳۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۷۴.۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۲۰.۱۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹.۸۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۸ آذر ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۴۷.۷۳۲ ۱,۴۴۱,۹۸۳,۴۱۱
اتریوم ۳.۹۹۴ ۱۲۰,۶۸۸,۰۹۰
بایننس کوین ۵۳۸ ۱۶,۲۵۹,۲۸۶
تتر ۱ ۳۰,۲۱۰
سولانا ۱۸۶ ۵,۶۳۱,۵۵۳
کاردانو ۱.۳۰ ۳۹,۱۲۷

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا