کد خبر: 010203156658
اخبار شرکت هابانک و بیمه

هشتمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا تمدید شد

هشتمین جشنواره فروش ویژه بیمه های جامع عمر و پس انداز و بیمه نامه مستمری گندم بیمه آسیا به دلیل استقبال مردم تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تمدید شد.

عصر اقتصاد: به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، ، هشتمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز و طرح مستمری گندم با صدها جایزه طلایی و ارزنده، که از پانزدهم بهمن ۱۴۰۲ آغاز شده بود تا سی و یکم اردیبهشت۱۴۰۳همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع) ادامه دارد.

بنابر این گزارش، برخورداری از امتیاز ویژه ، افزایش متناسب در اندوخته بیمه نامه، معافیت از انجام آزمایش و معاینات پزشکی تا سقف ۷۰۰ میلیون تومان تا سن ۴۰ سال و استفاده از خدمات انجام آزمایش و معاینات پزشکی رایگان در مراکز طرف قرار داد برای بیمه نامه هایی که در طول جشنواره صادر می شود، از مزایای این جشنواره برای بیمه گذاران است.

همچنین بیمه گذارانی که در طول برگزاری این جشنواره، نسبت به خرید بیمه نامه های عمر و پس انداز و مستمری گندم اقدام کنند، در قرعه کشی جوایز طلایی و استفاده از تخفیف ها و تسهیلات ویژه بیمه ای شرکت کرده و از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

این گزارش می افزاید، خریداران بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا در مدت برگزاری این جشنواره از تخفیف های ویژه در رشته های بیمه ای شخص ثالث، بدنه اتومبیل، حوادث انفرادی و آتش سوزی برخوردار می شوند.

در این گزارش آمده است، هم میهنان عزیز می توانند برای شرکت در این جشنواره، به کلیه شعب و نمایندگی های بیمه آسیا در سراسر کشور مراجعه کنند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا