کد خبر: ۲۶۰۶۰۰46502
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

پرداخت ۲۵۵ میلیارد تومان تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن

عضو هیات‌ مدیره بانک‌ مسکن با بیان اینکه در طرح اقدام ملی مسکن ۳هزار و ۶۵۴میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت ۲۵۵میلیارد تومان تسهیلات در اجرای این طرح به متقاضیان خبر داد.

به گزارش هیبنا، محمدحسن علمداری، عضو هیات مدیره بانک مسکن، تازه‌ترین وضع افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک را اعلام کرد.

عضو هیات‌مدیره بانک‌ مسکن با بیان اینکه تعداد افتتاح حساب طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک، ۲۳۷هزار و ۲۷۲حساب است، گفت: میزان واریز وجوه مبالغ ۹هزار و ۳۸۶میلیارد تومان است که از این میزان ۳هزار و ۶۵۴میلیارد تومان برای احداث پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن به حساب سازندگان واریز شده است.

علمداری ادامه داد: در حال حاضر ۵هزار و ۷۳۲میلیارد تومان نیز در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی و آغاز احداث به پروژه‌ها تخصیص خواهد یافت.

او با بیان اینکه بانک مسکن از محل تسهیلات ۲۵۵میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت کرده است، افزود: در مجموعه هزار و ۱۷۲پروژه طرح اقدام ملی مسکن به تعداد ۶۷هزار و ۱۳۲واحد معرفی شده که تعداد ۱۶هزار و ۶۲۵واحد قراردادهایشان منعقد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا