کد خبر: 13040035922
لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

پرداخت ۷۳۳ هزار فقره تسهیلات در بانک قرض‌الحسنه رسالت

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت از پرداخت بیش از ۷۳۳هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک قرض‌الحسنه رسالت، محمدحسین حسین‌زاده با تاکید براینکه این تسهیلات از تقاضا تا واریز به صورت غیرحضوری پرداخت شده است، گفت: مشتریان این بانک می‌توانند تمام خدمات بانکی خود را غیرحضوری و در بستر اینترنت دریافت کنند.

او به سامانه اعتبارسنجی مرات اشاره کرد و افزود: این سامانه بر اساس اصول علمی مشخص می‌کند مشتری چقدرتوان بازپرداخت دارد. حسین‌زاده تعداد اعضای سامانه مرات را سه میلیون و پانصد هزار نفر عنوان کرد و اظهارکرد: این سامانه برای تسهیل در روند اعطای تسهیلات به کار گرفته شده است و هرسال نیز به‌روزرسانی می‌شود.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت همچنین درباره سامانه پیشخوان مجازی رسالت یادآور شد: پیش از این مشتری برای دریافت هر خدمت بانکی باید به شعبه مراجعه می‌کرد که با راه‌اندازی این سامانه هر مشتری می‌تواند یک شعبه بانکی همراه خود داشته باشد و تمام خدمات خود را به صورت غیرحضوری و از این مجاری دریافت کند.

حسین‌زاده همراه‌بانک رسالت را از دیگر سامانه‌های کاربردی این بانک دانست و گفت: تمامی این ابزارها به کارگرفته شده‌اند تا خدماتی آسان، ارزان، شرعی و در بستری مدرن به اعضای خانواده رسالت واگذار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا