کد خبر: ۱۸۰۷۰۰49204
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

چشم‌انداز مثبت پیش روی بیمه آسماری از نگاه مدیرعامل

مدیرعامل بیمه آسماری تاکید کرد که این شرکت با مدیریت صحیح ریسک بیمه درمان، توانسته است ضمن جلب رضایت حداکثری مشتریان، خدمات منحصر به فردی در این رشته به مخاطبان ارائه کند.

YazdanDoost

به گزارش روابط‌عمومی بیمه آسماری، علیرضا یزدان‌دوست با بیان این که این شرکت از تنوع کافی در خدمات بیمه‌ای برخوردار است، اظهار کرد: با وجود اندازه کوچک، حجم فعالیت‌های بیمه آسماری در مناطق آزاد و حتی سرزمین اصلی، متناسب با اختیارات و مجوزهای ابلاغی از سوی نهاد ناظر بسیار قابل توجه است.

او با تاکید بر این که مهمترین مزیت رقابتی بیمه آسماری در بازار بیمه‌ای کشور، رشته درمان است، اظهار کرد: در شرایطی که بیمه تکمیل درمان در بسیاری از شرکت‌ها نقطه سر به سر را تجربه می‌کند و در برخی شرکت‌ها زیان ناشی از آن به یک معضل تبدیل شده است، شرکت بیمه آسماری توانسته است این رشته را تا میزان قابل توجهی به سوددهی برساند.

به گفته یزدان‌دوست، ارائه بیمه درمان تکمیلی بیمه آسماری با پوشش کرونا، به شدت با استقبال مشتریان مواجه شده و نه تنها بخش زیادی از آلام و مشکلات مالی مبتلایان به این بیماری را برطرف کرده است، بلکه چهره قابل احترامی در حوزه عمل به مسئولیت اجتماعی نیز از بیمه آسماری به نمایش گذاشته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا