کد خبر: 020203156806
اخبار شرکت هابانک و بیمه

گردهمایی مشترک بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی برگزار شد

گردهمایی مشترک مدیران رفاهی سازمان امور مالیاتی و شرکت بیمه آسیا با رویکرد انسجام و همدلی سازمانی در راستای کیفیت ارائه خدمات، برگزار شد.

به گزارش عصر اقتصاد به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، فرامرز خجیر، عضو هیات مدیره و معاون فنی مدیرعامل در بیمه های اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا در گردهمایی مشترک بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی، با ابراز خرسندی از ادامه همکاری دو سازمان بزرگ کشور که در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند، اظهار داشت: برخورداری بیمه آسیا از توانمندی بالای مالی و نیروی انسانی حرفه ای سبب شده است پرداخت به موقع، شفاف و فنی خسارت ها، از ویژگی های مهم این شرکت در ارائه خدمات به دستگاه ها و سازمان ها ی بزرگ باشد.

در این نشست همچنین غلامرضا عباس پاشا مدیرکل منابع انسانی و رفاهی سازمان مالیاتی کشور در سخنانی ضمن اظهار رضایتمندی از قرارداد بیمه ای فی مابین، اظهار امیدواری کرد، اجرای این قرارداد سطح تعاملات بیمه ای در کشور را ارتقا بخشد.

گفتنی است در ادامه این گردهمایی که با حضور مسئولین رفاهی سازمان امور مالیاتی در استان ها و شهر تهران و همچنین مسئولان بیمه های درمانی بیمه آسیا در استان ها برگزار شد، مدیر بیمه های درمان بیمه آسیا و معاون مدیرکل منابع انسانی سازمان امور مالیاتی در ارتباط با موضوع کیفیت اجرای قرارداد فی مابین و بررسی چالش های موجود، سخنرانی کردند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا