کد خبر: ۱۷۱۰۰۰64100
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابازارها و خدمات مالیبانک و بیمهروزنامه

گسترش پوشش بیماری‌های خاص بیمه‌تجارت‌نو

رئیس اداره کانال‌های توزیع بیمه‌های زندگی بیمه تجارت‌نو اذعان‌کرد که شرکت متبوع او، در راستای عمل به پوشش حداکثری بیمه‌ای و با توجه به چالش‌های مالی افراد در مواجه با بیماری‌های سخت علاج، ۲۵بیماری خاص در چهار گروه را به پوشش امراض خاص خود اضافه کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه تجار‌ت‌نو، آدرین درودی‌نیا، با بیان افزایش تعداد بیماری‌های خاص تحت پوشش امراض خاص بیمه تجارت‌نو، گفت: بیماری‌های خاص تحت پوشش این شرکت از پنج بیماری به ۳۰بیماری در چهار گروه بیماری‌های قلبی، بیماری‌های سرطان، بیماری‌های اعصاب و سایر بیماری‌ها افزایش یافت تا بتوانیم پوشش جامع‌تری را براساس ظرفیت‌هایی که داریم اضافه کنیم.

او بیان کرد: ۲۵بیماری اضافه‌شده مواردی هستند که امروزه افراد جامعه با آنها سروکار دارند. به‌عنوان مثال موضوع بیماری ام‌اس به‌علت استرس‌های کاذبی که وجود دارد و بیماری‌های آلزایمر و پارکینسون به دلیل زندگی ماشینی که وجود دارد افزایش یافته است.

رئیس اداره کانال‌های توزیع بیمه‌های زندگی بیمه تجارت‌نو، افزود: این بیماری‌ها مواردی است که اگر فرد به آنها مبتلا شود هزینه‌های زیادی را برای فرد و خانواده او دارد و به همین دلیل بیمه تجارت‌نو این هزینه‌ها را تا سقف ۱۰۰میلیون تومان برای هر گروه به صورت سرمایه‌ای قرار داده است.

درودی‌نیا، اذعان‌کرد که ممکن است هزینه درمانی بیمار بسیار کمتر باشد اما با احراز اتفاق بیماری و ابتلای بیمه‌گزار پرداخت سرمایه صورت می‌گیرد.

او عنوان کرد: در اجتماع بسیاری از سازمان‌ها، نهادها، موسسه‌های خیریه و یا حتی بنیاد امور بیماری‌های خاص وجود دارند که از بیماران بیماری‌های خاص حمایت می‌کنند و با خانواده و آشنایان این بیماران ارتباط دارند.

درودی‌نیا، اذعان‌کرد که شرکت بیمه تجارت‌نو به‌دنبال آن است که با این شرکت‌ها، موسسات خیریه و بنیادهایی که در این زمینه وجود دارد ارتباط برقرارکند که در این خصوص اتفاقات خوبی افتاده و چند مورد هم تفاهم‌نامه انجام‌شده تا بتوان از این بیماران در راستای کاهش آلام مالی حمایت کرد.

رئیس اداره کانال‌های توزیع بیمه‌های زندگی بیمه تجارت‌نو، یکی از دلایل افزایش بیماری‌های خاص تحت پوشش شرکت متبوع خود را مسئولیت اجتماعی خواند و اهداف فروش شرکت، تحقق پرتفوی و توسعه فرهنگ بیمه‌ای در جامعه را از جمله دلایل این اقدام برشمرد.

درودی‌نیا، تصریح کرد: زمانی که فرد در سلامتی کامل به‌سر می‌برد و حادثه‌ای پیش نیامده باید برای تهیه بیمه‌نامه اقدام کند و این بیمه‌نامه یک نوع سرمایه‌گذاری برای آینده نامعلوم است.

درودی‌نیا، گفت: پیشنهاد بیمه تجارت‌نو به موسسات گروه‌ها و یا شرکت‌های خیریه فعال در جامعه این است که این موضوع را با آغوش باز پذیرا باشند و قبل از بروز بیماری چاره‌اندیشی کنند و در راستای فرهنگ‌سازی بیمه‌های زندگی با بیمه‌گرها مشارکت داشته باشند.

او توضیح داد: متاسفانه به علت مخدوش بودن فرهنگ بیمه‌ای در سطح جامعه، تفکر موسسات و یا شرکت‌ها این است که بیمه‌گر برای فروش و منافع خود وارد شده است درحالیکه اینگونه نیست و بهتراست که این تفکر اصلاح شود.

رئیس اداره کانال‌های توزیع بیمه‌های زندگی بیمه تجارت‌نو، اظهارکرد: از بیمه مرکزی می‌خواهیم که این موضوع را فرهنگ‌سازی کند و تبلیغاتی که در بالادست و سطوح بالایی انجام شود می‌تواند تاثیرگذاری بهتری برای آحاد جامعه داشته باشد و آن اعتمادسازی که قرار است پیش بیاید می‌تواند برای آنها شفاف‌تر بشود.

درودی‌نیا گفت: تلاش بیمه تجارت‌‌نو این است که به مسئولیت‎های اجتماعی خود جامعه عمل بپوشاند و رسالت اصلی بیمه‌گری که آرامش بخشی و ایجاد آرامش در آحاد جامعه است را انجام دهد.

او افزود: در این راه اگر سطوح بالای مدیریتی به خصوص بیمه مرکزی همراه باشند می‌توان تفاهم‌نامه‌های خوبی را با بنیادها و موسسات خیریه‌ و موسسات نگهداری از بیماران خاص انجام داد تا این موضوع در خانواده این بیماران نهادینه شود زیرا در بسیاری از این بیماری‌ها موضوع وراثت و ژنتیک اهمیت فوق‌العاده‌‌ای دارد و بهتر است که افراد خانواده قبل از ابتلا چاره‌اندیشی کنند.

رئیس اداره کانال‌های توزیع بیمه‌های زندگی بیمه تجارت‌نو، با بیان اینکه آینده روشنی را دراین زمینه می‌بیند، گفت: این فرهنگ به آرامی در بین مردم و آحاد جامعه درحال شکل گرفتن است و شبکه فروش نیز موضوع رسالت بیمه که آرامش بخشی درآینده است را بیش از همیشه مد نظر قرار خواهند داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا