کد خبر: ۱۶۰۷۰۰48887
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

۱۶۰ میز خدمت بانک‌ دی در مراکز بنیاد شهید راه‌اندازی می‌شود

به گفته مدیرعامل بانک دی، برای ارائه خدمات وسیع‌تر به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، سه موضوع در دستور کار این بانک قرار گرفته که یکی از این برنامه‌ها، توسعه نقاط ارائه خدمات به مشتریان و به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران گرامی است و به این منظور، تاکنون ۷۰میز خدمت بانک دی در استان‌های مختلف راه‌اندازی شده است که تا پایان سال این تعداد باجه‌های بانکی به ۱۶۰باجه افزایش خواهد یافت.

به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، در مراسم افتتاح باجه‌های بانک دی در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار، برات کریمی، گفت: به منظور افزایش سهولت دسترسی مشتریان و خانواده شهدا و ایثارگران به خدمات بانک دی در استان مازندران، دو باجه بانک دی در ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های بابلسر و فریدنکنار افتتاح شد.

کریمی در مورد خدمات ارائه‌شده در این باجه‌های بانکی افزود: در این باجه‌ها کلیه خدمات دریافت و پرداخت و عملیات بانکی، بیمه‌ای و کارگزاری سهام ارائه خواهد شد.

هدف ما از راه‌اندازی باجه‌های بانکی، صرفه‌جویی در هزینه‌های ایجاد شعب در شهرهای مختلف و افزایش هم‌افزایی با بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

مدیرعامل بانک دی دومین برنامه عملیاتی این بانک را تأمین امکان ارائه خدمات بانکی با استفاده از ظرفیت‌های موجود دانست و گفت: به این منظور تفاهم‌نامه‌ای را با پست‌بانک ایران به امضا رسانده‌ایم که بر اساس آن در کلیه واحدهای پست‌بانک، مشتریان بانک دی می‌توانند خدمات دریافت و پرداخت بانکی خود را انجام دهند.

این کار باعث تسهیل و ارائه خدمات بهتر به خانواده شهدا و ایثارگرانی خواهد شد که در مناطق روستایی حضور دارند.

او افزود: سومین برنامه بانک دی برای توسعه خدمات خود، ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان بانک به‌ویژه خانواده شهدا و ایثارگران است که با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به‌زودی کلیه خدمات افتتاح حساب و دریافت تسهیلات در محل زندگی آنان ارائه خواهد شد و با گسترش خدمات بانکداری الکترونیک بانک دی، به‌زودی نیازهای مشتریان این بانک با استفاده از این خدمات انجام خواهد گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا