کد خبر: 03070047719
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

۵ طرح تسهیلاتی بانک دی برای خانواده شهدا و ایثارگران

بانک دی به مناسبت هفته دفاع مقدس، طرح‌های جدید خود برای اعطای تسهیلات به خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان را آغاز کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، برات کریمی، مدیرعامل بانک با اعلام این مطلب گفت: در سالروز بزرگداشت جانفشانی‌ها و فداکاری‌های رزمندگان انقلاب اسلامی و به منظور حمایت از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان معزز انقلاب اسلامی، پنج طرح ویژه پرداخت تسهیلات در قالب وام قرض‌الحسنه، فروش اقساطی خرید کالا، خرید خودرو، تعمیر مسکن و کارت اعتباری برای همسر، والدین و فرزندان شهدا، همسر جانبازان متوفی، جانبازان و آزادگان کشور پرداخت خواهد شد.

او افزود: براساس مصوبه هیات‌مدیره بانک دی، ایثارگرانی که تاکنون از بانک دی تسهیلات دریافت نکرده‌اند می‌توانند تا سقف ۲۰۰میلیون ریال در قالب وام قرض‌الحسنه با کارمزد چهار درصد و دوره بازپرداخت ۳۶ماهه تسهیلات دریافت کنند.

کریمی با اشاره به این‌که علاوه بر وام قرض‌الحسنه، چهار طرح دیگر نیز از شهریور تا پایان آذر سال جاری در بانک دی اجرایی خواهد شد، گفت: در قالب عقود مبادله‌ای فروش اقساطی خرید کالا مبلغ ۱۵۰میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۴۸ماهه، فروش اقساطی خرید خودرو تا سقف ۲۰۰میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۴۸ماهه، وام تعمیر مسکن تا سقف ۴۰۰میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۶۰ماهه و کارت اعتباری با سقف ۵۰۰میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۳۶ماهه به جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل بانک دی تأکید کرد: متقاضیان استفاده از این تسهیلات، همسر، والدین و فرزندان شهدا، همسران جانبازان متوفی، جانبازان و آزادگانی خواهند بود که از سوی اداره‌کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شده باشند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا