کد خبر: ۱۳۰۹۰۰59435
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

اعلام جزئیات وام کرونای بانک مهر

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر، درباره جزئیات پرداخت وام به سرپرستان خانوار مبتلا به کرونا گفت که مبلغ این وام ۱۰میلیون تومان است و اقساط آن ۳۶ماه در نظر گرفته شده است. همچنین از آنجایی که این وام قرض‌الحسنه است، کارمزد سالانه آن فقط ۴درصد است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک مهر، سیدسعید شمسی‌نژاد، می‌گوید که این بانک تلاش می‌کند در راستای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی خود، همان‌‌طور که وزیر امور اقتصادی و دارایی تأکید کردند، در کمترین زمان ممکن وام ۱۰میلیون تومانی سرپرستان خانوار مبتلا به کرونا را پرداخت کند.

با این حال لازم است تا لیست افراد مشمول دریافت این وام به بانک مهر ارسال شود و تا اطلاع ثانوی نیازی به مراجعه هموطنان گرامی به شعب بانک مهر ایران نیست.

شمسی‌نژاد اظهار کرد: این وام با هدف جبران هزینه‌های درمان و دوری از کسب‌وکار برای سرپرستان خانوارهایی در نظر گرفته شده که به‌علت کرونا بستری شده‌اند.

او تأکید کرد: تا اطلاع ثانوی نیازی به مراجعه هموطنان گرامی به شعب بانک مهر ایران نیست و اطلاع‌رسانی به مشمولان این طرح از سوی بانک انجام می‌شود.

در ابتدا باید اطلاعات افراد از سوی وزارت بهداشت به وزارت امور اقتصادی و دارایی ارسال شود و با اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تطبیق یابد.

پس از آن مشخصات واجدین شرایط به بانک‌های عامل ارسال می‌شود و از طریق ارسال پیامک به معرفی‌شدگان و تماس تلفنی با آن‌ها، اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد. پس در برهه کنونی هیچ نیازی به حضور هموطنان گرامی در شعب بانک نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا