کد خبر: ۰۳۱۰۰۰62145
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

امضای تفاهم‌نامه بین جامعه اسلامی کارگران و بیمه رازی

با هدف ترویج فرهنگ بیمه و حمایت از کارآفرینان، علی جباری، مدیرعامل بیمه رازی و احمد کرمی، دبیرکل جامعه اسلامی کارگران، تفاهم‌نامه همکاری مشترک منعقد کردند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه رازی، جامعه اسلامی کارگران و بیمه رازی به‌عنوان اولین شرکت بخش خصوصی صنعت بیمه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

در این جلسه جباری با بیان جایگاه قابل توجه بیمه رازی در صنعت بیمه کشور گفت: بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی صنعت بیمه همواره به‌دنبال ارائه خدمات به‌روز و نوآورانه است.

او ادامه داد: بیمه رازی با تکیه بر شبکه نمایندگی وسیع در سراسر کشور آمادگی دارد تا پوشش‌های بیمه‌ای مناسبی را در اختیار کارگران قرار دهد.

مدیرعامل بیمه رازی خاطرنشان کرد: بیمه رازی هیچگاه ارائه خدمات را فدای نرخ نکرده و در امضای قراردادهای همکاری ارائه خدمات نوین، به‌روز و مورد تائید بیمه‌گزاران را بر هر موئلفه اقتصادی ارجح دانسته است.

بر اساس این گزارش، این تفاهم‌نامه همکاری با هدف ارتقاء و ترویج فرهنگ بیمه و افزایش ضریب نفوذ آن با بهره‌گیری از ظرفیت‌های جامعه اسلامی کارگران و اعضای آن با رویکرد کارآفرینی منعقد شد.

در این تفاهم‌نامه که توجه ویژه‌ای به بیمه‌های عمر شده است، برای اعضای جامعه اسلامی کارگران، بیمه‌هایی همچون مسئولیت، مهندسی، باربری، آتش سوزی، بلایای طبیعی و حوادث پیش بینی شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا