کد خبر: ۲۸۰۶۰۰46880
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

امهال تسهیلات بخش دیگری از گروه‌های آسیب‌دیده از کرونا از سوی بانک سینا

در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به کسب و کارها و اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا، اقساط تسهیلات گروه‌های مشمول از سوی بانک سینا امهال شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، پیرو بخشنامه‌های ابلاغی بانک مرکزی، کلیه مشاغل آسیب‌دیده از کرونا که در جامعه هدف تعریف‌شده مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار دارند در صورت تمایل می‌توانند بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی خود را که در ۴ماهه اول سال ۱۴۰۰بوده و در این بازه زمانی پرداخت نشده است، منوط به این امر که بدهی آنان به شبکه بانکی تا تاریخ ۱بهمن ۱۳۹۹در طبقه جاری قرار داشته باشد، به انتهای دوره تقسیط مشروط به پذیرش شرایط، انتقال دهند تا طی ۴ماه پس از آخرین قسط وصول شود.

این امکان، وام‌های قرض‌الحسنه و مشتریانی که اقساط خود را در ۴ماهه اول سال پرداخت کرده‌اند و تقاضای عودت می‌کنند را شامل نمی‌شود.

متقاضیان برای بهره‌مندی از این امر باید به سایت بانک سینا (قسمت تازه‌ها، تقاضای امهال تسهیلات آسیب‌دیده از گسترش کرونا) مراجعه و تقاضای خود را ثبت کنند.

کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا مشمول حمایت‌های اقتصادی سال ۱۴۰۰عبارت از مراکز آموزشی، آموزشگاه‌ها، مراکز فرهنگی و هنری، رسانه‌های غیر دیجیتال، مراکز تفریحی و ورزش‌های آبی و استخرها، مراکز گردشگری و اقامتی و بوم‌گردی، دفاتر خدمات مسافرتی، تالارهای پذیرایی، قنادی، سالن‌های زیبایی، مراکز فروش پوشاک، فرش و موکت، آتلیه‌ها، نمایشگاه‌های تجاری اعم از عمومی و تخصصی و بین‌المللی هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا