کد خبر: ۱۲۰۸۹۹6047
  لینک کوتاه:
روزنامهانرژی

برگزاری رزمایش آماده‌به‌کاری مولدهای برق اضطراری در برق منطقه‌ای غرب

کرمانشاه- نهمین رزمایش سراسری آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری با حضور فرمانده پدافند غیرعامل کشور همزمان با سراسر کشور در شرکت برق منطقه‌ای غرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، نهمین رزمایش سراسری آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری با حضور سردار جلالی فرمانده پدافند غیرعامل کشور در سراسر کشور برگزار شد.

سردار جلالی در این رزمایش با قدردانی از زحمات شبانه‌روزی کارکنان صنعت برق کشور برای رساندن این نعمت الهی و ارزشمند برق به مردم گفت: وقتی هواپیمای فوق‌پیشرفته دشمن که در ارتفاع خیلی بالایی در سامانه‌های دفاعی ما به‌عنوان متجاوز شناخته شد، دشمن فکر نمی‌کرد که جمهوری اسلامی توان فنی، قابلیت تخصصی و اراده قاطع برای پاسخ را داشته باشد.

وی افزود: با انهدام این هواپیمای بدون سرنشین دشمن و رصد شدن و برخورد با آن، یک نقطه عطفی در حوزه پدافند هوایی برای کشور به‌وجود آمد و بخش بازدارندگی در پدافند هوایی کشور برای اولین بار خودش را در این سطح نشان داد و ما باید در همه حوزه‌ها از جمله حملات سایبری نیز آمادگی لازم برای مقابله با دشمن را داشته باشیم.

گفتنی است این رزمایش سراسری به‌صورت ویدئوکنفرانس و با حضور مدیرعامل توانیر و مدیران عامل شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع در سراسر کشور با هدف آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حساس، حیاتی و ضروری در شرایط بحران و شرایط اضطراری با رمز “یا رسول الله” برگزار شد.

در این جلسه علی اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب و رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان کرمانشاه، معاونین و مدیران این شرکت نیز حضور داشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا