کد خبر: 17080053679
  لینک کوتاه:
اقتصاد کلان

بیت کوین در آستانه کانال ۶۶ هزار دلار

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، اتر، دومین ارز دیجیتال پرارزش نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد افزایش یافت. با این حال، کارمزد تراکنش در بلاک چین اتریوم در حال افزایش است. داده‌های BitInfoCharts نشان می‌دهد که میانگین کارمزد تراکنش در اتریوم در روز شنبه ۴۱.۵ دلار بوده است که تقریباً سه برابر از سه ماه قبل است. چند برنده قابل توجه خارج از بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته XRP (XRP)، کامپیوتر اینترنتی (ICP) و کیهان (ATOM) بودند. از جمله بزرگ‌ترین بازندگان سولانا (SOL) و شیبا اینو (SHIB) بودند. در زمان انتشار، قیمت ۱۵ مورد از ۲۰ ارز دیجیتال برتر فهرست شده توسط CoinDesk افزایش یافته بود.

روایت اصلی بازار به آلت کوین‌ها (ارز‌های رمزنگاری جایگزین) تغییر کرده است، زیرا تسلط بیت کوین بر بازار همچنان در حال کاهش است. با ورود به هفته، توکن‌های مرتبط با بلاک چین‌های لایه ۱، از جمله بهمن (AVAX) و سولانا، همچنان توجه بازار را با افزایش کارمزد تراکنش‌های اتر به خود جلب می‌کنند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲۴۵ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۶۲.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۷.۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۷ آبان ماه در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۶۵.۹۴۰ ۱,۸۵۰,۶۸۷,۲۹۹
اتریوم ۴۷۵۰ ۱۳۳,۸۹۴,۸۰۸
بایننس کوین ۶۴۴ ۱۸,۸۴۹,۴۹۵
تتر ۱ ۲۸,۰۲۵
سولانا ۲۴۵ ۶,۳۵۹,۳۶۰
کاردانو ۲.۰۵ ۵۷,۵۵۴
ریپل ۱.۲۹ ۳۶,۱۲۷
 پولکادات ۵۲.۷۶ ۱,۴۸۳,۳۵۷

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا