کد خبر: ۳۰۰۸۰۰56589
لینک کوتاه:
اخبار شرکت ها

جواد گلی: شایعه پراکنی‌های درباره حمیدرضا رستمی، عاری از حقیقت است

مدید برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ابراز تأسف از تلاش عده‌ای برای ضربه زدن به اعتبار رسانه‌ها در صنعت پتروشیمی، شایعه‌ منتشر شده درباره مدیرعامل پتروشیمی بندر امام (ره) را عاری از حقیقت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، جواد گلی درباره شایعه استعفای حمیدرضا رستمی گفت: این شایعه که در قالب خبر منتشر شده، صحت ندارد.نه ادعای بازنشستگی ایشان صحیح است و نه ادعای استعفای مهندس رستمی صحت دارد.و موجب تعجب و تاسف است که خبر کوتاه منتشر شده،حاوی دو ادعای کذب است!

وی تصریح کرد: این شایعه پراکنی‌ها متاسفانه به اعتبار حرفه ای رسانه‌های تخصصی صنعت افتخارآفرین پتروشیمی لطمه می‌زند و به نظر می‌رسد، عمدی در این رفتارها برای کاهش اعتبار رسانه‌های حوزه نفت،گاز و ‌پتروشیمی وجود دارد.

گلی خاطر نشان کرد: امروز پتروشیمی بندر امام (ره) به یکی از شرکت‌های پیشرو گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سودآوری تبدیل شده و در آینده نزدیک سهام آن نیز به مردم عرضه خواهد شد؛ همین نکته نشان از موفقیت این شرکت پتروشیمی دارد و این شایعه‌ها تاثیری در ادامه پیمودن موفقیت آمیز این راه ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا