کد خبر: ۱۹۱۲۹۹18653
  لینک کوتاه:
روزنامهبانک و بیمه

خدمات بانک صادرات در تعطیلات سال نو

درهای شعب منتخب بانک صادرات در سراسر کشور در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز برای ارائه خدمات بانکی به روی مردم باز است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات، به همین منظور، این بانک ساعات کار و فهرست شعب کشیک خود را در سراسر کشور اعلام کرد. شعب منتخب این بانک در روز جمعه٢٩اسفند ٩٩از ساعت ٩تا ١٢به مشتریان خدمات‌رسانی می‌کنند.

علاوه بر این، شعب کشیک بانک صادرات در سراسر کشور در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب، دوم، سوم و چهارم فروردین ١۴٠٠نیز از ساعت ٩تا ١٢به مشتریان خدمت ارائه می‌دهند.

همچنین بانک صادرات همانند گذشته، علاوه بر تسهیل دسترسی به انواع خدمات از طریق ابزارهای بانکداری الکترونیک، سامانه شعب مجازی سپهر (شمس)، همراه‌بانک، اپلیکیشن «صاپ»، اینترنت‌بانک و… در واپسین روز سال ٩٩و ایام تعطیلات نوروز ١۴٠٠نیز به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) بانک صادرات به عنوان یکی از به‌روزترین ابزارهای خدمات بانکداری الکترونیک با هدف ارائه خدمات پرکاربرد بانکی راه‌اندازی شده که به صورت غیرحضوری، در دسترس مشتریان قرار دارد.

«درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات»، «افتتاح حساب»، «دریافت دسته‌چک»، «رفع سوءاثر از چک برگشتی»، «فعال‌سازی خدمات بانکداری الکترونیکی»، «دریافت صورتحساب اینترنتی» و «ثبت‌نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات»، از جمله خدماتی است که از طریق سامانه «شمس» در اختیار مشتریان بانک صادرات به نشانی: https://shams.bsi.ir قرار می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا