کد خبر: 230602137967
اخبار شرکت ها

در حکمی از سوی دکتر علی عسکری: *پهلوانی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج‌فارس شد*

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، در حکمی ضمن تقدیر از زحمات عماد مرعشی، عبدالکریم پهلوانی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت آپادانا خلیج‌فارس منصوب کرد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، در این حکم انتصاب که به امضای دکتر علی عسکری مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس رسیده، آمده است:

«جناب آقای عبدالکریم پهلوانی، با عنایت به‌مراتب تعهد، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا منصوب می‌گردید.

لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه جناب آقای مرعشی در دوران مسئولیت قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی نمایم.

دوام توفیقات جنابعالی و همکاران عزیز آن شرکت را در خدمت به ملت شریف ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری از خداوند تعالی خواستارم.»

دکتر پهلوانی، پیش‌تر مدیرعامل شرکت پالایش نفت آناهیتا، معاونت طرح‌های شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر، رئیس هیات مدیره صبا انرژی،‌ مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران، مدیریت مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت پروژه، مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و… بوده است.

پهلوانی دارای دکتری مدیریت صنعتی با گرایش تولید و عملیات از دانشگاه تهران است. همچنین از وی کتب و مقالات متعددی در حوزه مدیریت، مدیریت پروژه و صنعت پتروشیمی به چاپ رسیده و در پایگاه‌های معتبر علمی منعکس شده است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا