کد خبر: ۱۴۱۰۰۰63884
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

رشد ۵١ درصدی تراکنش‌ها با همراه‌بانک صادرات

تعداد تراکنش‌های همراه‌بانک صادرات در آذر سال جاری نسبت به اسفند بیش از ۵١درصد افزایش ثبت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات، استقبال مشتریان و کاربران از نرم‌افزار همراه‌بانک صادرات با توجه به خدمات گسترده و امن پیوسته در حال افزایش است. به نحوی که تعداد تراکنش‌های همراه‌بانک صادرات در آذر سال جاری نسبت به اسفند گذشته، بیش از ۵١درصد افزایش ثبت کرده است.

همراه‌بانک صادرات به عنوان یکی از مهمترین درگاه‌های مورد استفاده مشتریان برای دریافت خدمات غیرحضوری است که خدمات متنوعی را از جمله ارائه صورتحساب ارزی و ریالی، انتقال وجه درون و بین بانکی، کارت به کارت، پرداخت اقساط و قبوض، خدمات چک، ارتباط همه‌جانبه بر بستر پیامک و اینترنت ارائه گزارش‌های مختلف از تراکنش‌ها و فهرست مختلفی از خدمات در خصوص شعب، اعلام نرخ ارز، شماره شبای حساب‌های سپهری و…را به‌صورت لحظه‌ای به مشتریان بانک صادرات ارائه می‌دهد.

همراه‌بانک صادرات درنسخه جدید ٢.١با قابلیت دو مرحله‌ای شدن ورود به نرم‌افزار و حذف رمز حساب به‌منظور ارتقای امنیت حساب کاربران و بهره‌مندی از خدمات متنوع جدید در این نرم‌افزار به نشانی: www.bsi.ir در دسترس مشتریان بانک صادرات قرار گرفته ضمن اینکه امکان سرویس‌دهی به نسخه‌ قبلی همچنان میسر است.

در نسخه جدید این نرم‌افزار برای ورود  (login)به گوشی‌های تلفن‌همراه اندروید و ios به رمز پیامکی نیز نیاز است. رمز پیامک شده در سرویس ورود، در صورت ارائه دسترسی به پیامک‌ها از طریق تنظیمات گوشی در نسخه اندروید، به صورت خودکار بازنشانی می‌شود.

در این نسخه رمز حساب در خدمات انتقال وجه حذف شده و رمز یکبار مصرف (پیامکی، USSD و سخت‌افزاری) جایگزین آن شده است. همچنین در خدمت اتصال حساب به کارت نیز رمز حساب حذف شده و رمز یکبار مصرف جایگزین شده است.

بهنیه‌سازی سرویس‌های پیچک برای استفاده از خدمات استعلام و ثبت صدور چک‌های صیادی از دیگر قابلیت‌های اضافه شده به این نسخه است. افزوده شدن امکان ثبت صدور چک در وجه اتباع خارجی و اشخاص حقوقی با ورود کد فراگیر/شناسه ملی در بخش گیرنده چک در نسخه اندرویدی و ios، قابلیت استعلام نام‌ گیرندگان از سامانه نهاب در سرویس‌های پیچک، افزوده شدن سرویس استعلام وضع انتقال چک از سوی ذی‌نفعان مشترک، افزوده شدن فیلد «بابت» و بهینه‌سازی استفاده از بارکد در سرویس‌های پیچک و قابلیت نمایش فهرست دلایل تایید نشدن چک از تغییرات بهینه نسخه جدید در این حوزه از خدمات چک‌های صیادی است.

سایر خدمات بانکداری بانک صادرات از جمله اینترنت بانک و درگاه‌های پرداخت اینترنتی نیز با توجه به نقشه راه این بانک برای تحقق بانکداری دیجیتال در کنار استفاده از پیشخوان شعبه مجازی شمس و اپلیکیشن پرداخت «صاپ»، مورد استقبال و استفاده مشتریان و کاربران قرار گرفته به نحوی که در آذر سال جاری تعداد تراکنش‌های اینترنت‌بانک صادرات نسبت به پایان سال گذشته بیش از ٨٨درصد و تعداد تراکنش‌های درگاه‌های پرداخت اینترنتی این بانک نیز نسبت به اسفند گذشته بیش از ۵٨درصد رشد ثبت کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا