کد خبر: ۲۴۱۰۰۰65124
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابازارها و خدمات مالیبانک و بیمهروزنامه

رونمایی از ۳ محصول بانک ملی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران

با حضور عضو هیات مدیره ،معاون شعب و سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران از سه محصول بانک رونمایی شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک ملی، مدیران ارشد بانک با حضور در این نمایشگاه ضمن بازدید از غرفه شرکت پارس تکنولوژی سداد در جریان عملکرد سه مجموعه داده‌ورزی سداد، پارس تکنولوژی سداد و پرداخت الکترونیک سداد قرار گرفتند.

در این نمایشگاه از سه محصول دنیای پارس تک، SBU و چاپگر لیزری صدور کارت مربوط به شرکت پارس تکنولوژی سداد بانک ملی رونمایی شد.

نمایشگاه تراکنش ایران یک نمایشگاه تخصصی B2B و B2G در حوزه فناوری های مالی است که سالانه از سوی مرکز فابا و با همراهی صنعت بانکداری و پرداخت برگزار می شود.

کارگاه معرفی محصول، جشنواره چهره‌های ماندگار و جشنواره نوآوری و استارتاپی (فین‌تک و شهر هوشمند) از جمله بخش‌های اصلی هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران بودند که بخش جشنواره استارتاپی شهر هوشمند با حضور فعالان استارتاپی و مدیران شهری، فرصتی برای نوآوران فراهم کرد تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه کنند.

بخش جشنواره بزرگ فین‌تک ایران نیز با حضور تمامی استارتاپ‌های فین‌تکی، مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر(VC) برگزار شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا