کد خبر: ۲۹۰۹۰۰61729
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابازارها و خدمات مالیبانک و بیمهروزنامه

رونمایی بیمه سرمد از سامانه صدور آنلاین بیمه شخص ثالث با قابلیت دریافت همزمان کد یکتا

مدیرعامل بیمه سرمد، از اولین سامانه صدور آنلاین بیمه شخص ثالث، با قابلیت دریافت همزمان کد یکتا از طریق سامانه جامع بیمه‌گری شرکت فناوران رونمایی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، با رونمایی از این سامانه منحصربه‌فرد، همه مشتریان می‌توانند پس از درخواست صدور بیمه‌نامه شخص ثالث و پرداخت وجه، به صورت آنلاین این بیمه‌نامه را به همراه کد یکتا دریافت کنند.

سامانه صدور آنلاین بیمه شخص ثالث سرمد، به‌صورت آنلاین با سامانه سنهاب بیمه مرکزی در ارتباط است و مشتریان می‌توانند پس از صدور بیمه‌نامه، استعلام کد یکتای بیمه خود را از بیمه مرکزی دریافت کنند.

این ویژگی، تفاوت بزرگ سامانه بیمه سرمد با سامانه‌های مشابه است که آن را از تمامی پلتفرم‌های موجود فروش بیمه شخص ثالث متمایز می‌کند و در واقع، لقب اولین سامانه آنلاین صدور آنلاین بیمه شخص ثالث را به خود اختصاص می‌دهد که کد یکتا را نیز پس از صدور بیمه‌نامه از طریق سامانه جامعه بیمه‌گری شرکت فناوران در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

این سامانه که از طریق وب اپلیکیشن بیمه سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir در اختیار تمامی مشتریان قرار گرفته، در تمامی پلتفرم‌های ویندوز، اندروید و آی‌او‌اس در دسترس است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا