کد خبر: ۲۸۰۶۰۰46897
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

سرمایه‌گذاری بیمه تعاون در صنعت ساختمان

بیمه تعاون یک واحد مشاوره طراحی با همکاری مهندسان ساختمان راه‌اندازی کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه تعاون، محمد باباکردی، سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان گفت: بیمه تعاون با توجه به اهمیت و ضرورت صنعت ساختمان و اینکه بیمه‌نامه‌های زیادی با این حوزه مرتبط هستند، سرمایه‌گذاری‌های خوبی در بخش‌های منابع انسانی، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این حوزه انجام داده است.

او ادامه داد: بیمه تعاون در مدیریت بیمه‌نامه‌های مهندسی و مسئولیت شرکت از چندین مهندس متخصص و کارآزموده در این حوزه بهره‌مند شده و بدین ترتیب بیمه‌نامه‌هایی مرتبط با صنعت ساختمان را با پوشش‌های کامل و با حق بیمه‌نامه‌های منطقی و کاملا فنی در اختیار بیمه‌گزاران قرار می‌دهد.

باباکردی افزود: با سازمان نظام مهندسی ساختمان مذاکرات اولیه صورت گرفته و امیدواریم تا سه ماه آینده اجرایی شود، تا بتوانیم خدمات بیمه‌ای را به تمام اعضا نظام مهندسی چه حقیقی و چه حقوقی به صورت کامل ارائه دهیم.

سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون گفت: در حال حاضر بیمه‌نامه‌ای که بیمه تعاون در اختیار بیمه‌گزاران قرار می‌دهد هم به صورت تکی و هم به صورت پکیج بیمه‌ای است.

او در ادامه افزود: بیمه تعاون یک واحد مشاوره طراحی راه‌اندازی کرده است که همکاران شرکت در این واحد هم در حوزه مهندسی و هم در حوزه بیمه متخصص هستند و به اعضاء سازمان نظام مهندسی مشاورهای لازم را برای صدور بیمه‌نامه و خسارت می‌دهند، این کار باعث می‌شود که نیاز جامعه مهندسی کشور در این زمینه رفع شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا