کد خبر: ۰۹۰۹۰۰58347
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابازرگانی

سلاح‌ورزی: معرفی و جذب سرمایه‌گذار را فراموش نکنیم

رشد سرمایه‌گذاری طی دو سال اخیر در وضعیتی قرار گرفت که خالص ارزش سرمایه‌گذاری منفی شده و به نوعی موجب شد در تله رشد پایین رشد اقتصادی قرار بگیریم.

به گزارش خبرنگار عصراقتصاد حسین سلاح‌ورزی نائب رئیس اول اتاق بازرگانی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کیش اینوکس ۲۰۲۱ گفت: در هفته گذشته مانیفست دولت در حوزه اقتصاد تحت عنوان نقشه راه رونق تولید غیرتورمی هم اعلام شد.

در همین راستا، بانک و بورس نقش مهمی در تامین مالی غیر تورمی دارند.

وی ادامه داد: رشد سرمایه‌گذاری طی دو سال اخیر در وضعیتی قرار گرفت که خالص ارزش سرمایه‌گذاری منفی شده و به نوعی موجب شد در تله رشد پایین رشد اقتصادی قرار بگیریم.

به گفته نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد: معرفی و جذب سرمایه‌گذار و سرمایه‌های جدید به رشد اقتصادی و رونق تولید منجر می‌شود و بهتر است بخشی از این میزگردها و این پنل‌های تخصصی را به سمت تحلیل و چگونگی امکان بخشی به این موضوع صرف شود.

سلاح ورزی خاطرنشان کرد: با توجه به عنوان بین المللی بودن نمایشگاه، باز هم این موضوع با حضور ایران در دور جدید مذاکرات وین مصادف است و امیدواریم این موضوع منجر به رفع تحریم‌ها و بازگشت ایران به چرخه زنجیره ارزش اقتصاد بین الملل شود و بیش از پیش شاهد رشد سرمایه‌گذاری و رشد اقتصادی و اشتغال و رفاه مردم کشور باشیم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا