کد خبر: 180303162025
دسته‌بندی نشده

شماره مناقصه: ۴۸-۰۳-ک-م

آگهی فراخوان عمومی " خرید 3,000 (سه هزار) تن فروسیلیسیوم شرکت جهان فولاد سیرجان"

شرکت جهان فولاد سیرجان در نظر دارد” خرید ۳,۰۰۰ (سه هزار) تن فروسیلیسیوم ” را براساس ضریب پرمیوم نسبت به نرخ ماهانه انجمن فروآلیاژ ایران را به شرکت های تامین کنندگان و تولید کنندگان واگذار نماید.

لذا از شرکت های واجد صلاحیت دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷، نامه اعلام آمادگی خود را به همراه مدارک و مستندات براساس دستورالعمل ارزیابی کیفی مناقصه گران به آدرس ایمیل tender@sjscosteel.com ارسال نمایند.

• شرایط

۱- شرکت ها می بایست جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی کیفی به آدرس اینترنتی سایت شرکت به آدرس www.sjsco.ir مراجعه نمایند. (تکمیل و ارسال فرم دستورالعمل مذکور به منظور ارزیابی کیفی الزامی است)

۲- درخواست رسمی با ذکر شماره و موضوع مناقصه (اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه الزامی است.)

۳- اساسنامه و مدارک ثبتی، رزومه سوابق، مدارک و مستندات توان مالی ،گواهی نامه اعلام رضایت کارفرمایان و سایر مدارک و مستندات مطابق دستورالعمل ارزیابی کیفی.

۴- در صورت عدم ارائه مستندات مربوط به موارد مذکور؛ شرکت متقاضی مردود و از روند مناقصه کنار گذاشته خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

سایر موارد:

۱- ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و شرکت جهان فولاد در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.

۲- شرکت جهان فولاد سیرجان پس از ارزیابی مستندات ارسالی، شرکت هایی که در این مرحله واجد صلاحیت مقدماتی باشند را به مناقصه دعوت خواهد کرد.

۳- شرکت ها میتوانند در مورد ابهامات و سوالات مربوطه، از شنبه تا چهارشنبه (روزهای کاری) در ساعات اداری با شماره ۰۹۹۱۲۹۳۸۳۱۷ یا ۳۱۲۵۷۶۰۰-۰۳۴ داخلی ۶۱۴۳ و آدرس ایمیل TENDER@SJSCOSTEEL.COM ارتباط برقرار نمایید.

واحد دبیرخانه کمیسیون معاملات
(شرکت جهان فولاد سیرجان)

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا