کد خبر: ۰۸۰۵۰۰39636
  لینک کوتاه:
اقتصادبازارها و خدمات مالیبورسروزنامه

عرضه سیمان در بورس کالا تداوم می‌یابد

معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالا از تداوم عرضه سیمان در بورس کالا خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید جواد جهرمی اعلام کرد: با همکاری صورت‌گرفته بین وزارت صمت، وزارت نیرو و بورس کالا، عرضه‌های سیمان در بورس کالا انجام شد. همچنین بنا شد وزارت صمت با وزارت نیرو همکاری کند تا برق این عرضه کنندگان تامین شود که وزارت نیرو این موضوع را بیان و لیست این شرکت‌ها را ارائه کرد.

او افزود: که در هفته‌های آینده نیز عرضه‌ها ادامه خواهد داشت و با توجه به تامین برق، امیدواریم، بتوانیم عرضه‌های پایدارتری داشته باشیم.

هفته گذشته با صدور اطلاعیه «بسیار مهم و فوری» شرکت توانیر، فهرست ۲۷ شرکت سیمانی عرضه‌کننده در بورس کالا که وصل برق آنها در اولویت قرار گرفته است، منتشر شد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به تصمیمات متخذه در ستاد فرماندهی اوج بار و هماهنگی وزارت نیرو و صمت، شرکت‌های سیمانی زیر که اقدام به ارائه محصول در بازار کرده‌اند تا اطلاع ثانوی از ساعت ۲۴ الی ۸ صبح ۷۰% دیماند مصرفی و از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ معادل ۳۰%دیماند مصرفی مجاز به مصرف هستند.

براساس این اطلاعیه شرکت‌های سیمان ساوه،صوفیان، آذرآبادگان خوی، ارومیه،آبیک، فارس نو، کردستان، فیروزکوه، شمال، مازندران، درود، شاهرود، توسعه ماهان کرمان، خوزستان، سپاهان، بجنورد، تهران، دشتستان، قائن، منددشتی، خزر، اردستان، داراب، شرق، خاش، کرمان و بهبهان مشمول این اطلاعیه می‌شوند.

۲۷ شرکت سیمانی عرضه کننده در بورس کالا در اولویت وصل برق قرار گرفتند

با تصمیم ستاد فرماندهی اوج بار و وزارت نیرو و وزارت صمت، شرکت‌های سیمانی که اقدام به عرضه محصولات‌شان در بورس کالای ایران و عرضه به بازار کرده‌اند، براساس اطلاعیه شماره ٢٣ شرکت توانیر (بسیار مهم و فوری در تاریخ ٧ مرداد) از ساعت ۲۴ الی ۸ صبح ۷۰% دیماند مصرفی و از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ معادل ۳۰% دیماند مصرفی مجاز به مصرف هستند.

براساس این اطلاعیه شرکت های سیمان ساوه،صوفیان، آذرآبادگان خوی، ارومیه،آبیک، فارس نو، کردستان، فیروزکوه، شمال، مازندران، درود، شاهرود، توسعه ماهان کرمان، خوزستان، سپاهان، بجنورد، تهران، دشتستان، قائن، منددشتی، خزر، اردستان، داراب، شرق، خاش، کرمان و بهبهان مشمول این اطلاعیه می‌شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا