اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

قدردانی بانک گردشگری از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران

با حضور مدیران ارشد بانک گردشگری، چهارشنبه شب همزمان با شب عید سعید غدیر خم طی مراسمی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران قدردانی شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک گردشگری حسین رحمتی، قائم مقام بانک گردشگری در این مراسم گفت: بانک گردشگری در ۲سال گذشته همواره همراه پرسپولیس بوده و به منظور ایجاد مدلی اقتصادی که منافعی برای باشگاه پرسپولیس داشته باشد، اقدام به صدور کارت هواداری در سه رده «همراه»، «حامی» و «دوآتیشه» کرده است.

او ادامه داد: کارت هواداری پرسپولیس، یک کارت بانکی است که دارندگان آن می‌توانند از تخفیفاتی همچون پایانه‌های منتخب فروشگاهی، گردشگری، حمل و نقل درون شهری و …بهره‌مند شوند ضمن اینکه بخشی از درآمد آن نصیب باشگاه پرسپولیس خواهد شد.

رحمتی همچنین از آغاز به کار جشنواره ۵ستاره بانک گردشگری خبر داد و گفت: دارندگان کارت هواداری پرسپولیس می‌توانند با حضور در این جشنواره از مزایای آن استفاده کنند.

مکانیزم امتیازبندی و قرعه‌کشی به زودی اعلام می‌شود. مراسم اختتامیه این جشنواره روز ۲۷اسفند امسال همزمان با نیمه شعبان برگزار خواهد شد.

عضو هیات مدیره بانک گردشگری افزود: همچنین مکانیسم اجرایی طرح سهامداران قهرمان شامل بازیکنان و کادر فنی آغاز شده که جزئیات آن در آینده اعلام می‌شود.

رحمتی اظهار کرد: پاداش بانک گردشگری به بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران به منظور قدردانی از موفقیت‌‌های باشگاه پرسپولیس در ۲سال اخیر بود که با کمک، نقش‌آفرینی و اسپانسری بانک گردشگری به عنوان حامی اصلی و رسمی حاصل شده است.

بانک گردشگری تا سال ۱۴۰۱در تمام مسابقات اعم از لیگ برتر، جام حذفی و … به عنوان اسپانسر اصلی باشگاه پرسپولیس انتخاب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا