کد خبر: 30080056697
لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

مدیرعامل: بیش از ۹۰ درصد فعالیت‌های بیمه البرز در بستر دیجیتال انجام می‌شود

مدیرعامل بیمه البرز می‌گوید شرکت‌های بیمه باید خود را با تغییرات قرن حاضر که در بستر تحول دیجیتال صورت گرفته است همگام سازند. در همین راستا اکنون بیش از ۹۰درصد فعالیت‌های بیمه البرز در بستر دیجیتال انجام می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه البرز، محسن پورکیانی، در گردهمایی مدیران و روسای شعب با تاکید بر لزوم تحول دیجیتال در شرکت‌های بیمه، اعلام کرد: کسب علم روز و باورمندی به تغییرات و تحولات در بستر دیجیتال و تربیت نیروی انسانی متخصص و آشنا با علوم جدید دو محور اصلی همگام‌سازی بنگاه‌های تجاری از جمله شرکت‌های بیمه با تحول دیجیتال است.

او افزود: بیمه البرز در سال گذشته چهار هزار و ۳۰۰میلیارد تومان تولید حق بیمه داشت که نسبت به سال ماقبل آن، ۴۳درصد رشد داشت.

به گفته پورکیانی، بیمه البرز در هفت ماه سال جاری نیز بیش از ۸۶درصد در تولید حق بیمه رشد داشته این در حالی است که رشد صنعت بیمه نزدیک به ۴۰درصد است.

او اظهار کرد: بیمه‌گری با مشاغل دیگر بسیار متفاوت است؛ چون کالای بیمه ملموس نیست و فقط در هنگام پرداخت خسارت کیفیت خدمات بیمه مشخص می‌شود.

بیمه البرز همیشه تلاش کرده در کوتاه‌ترین زمان ممکن خسارت بیمه‌گزاران خسارت‌دیده خود را جبران کند به همین دلیل بیمه‌گزاران از خدمات‌دهی بیمه البرز رضایت کامل دارند و اکثر بیمه‌نامه‌های بیمه البرز تمدید می‌شود.

به گفته پورکیانی بیمه البرز در راستای مشتری‌مداری و رعایت حقوق آنان، مرکز ارتباط مردمی ۱۵۷۴را راه‌اندازی کرده که آماده پاسخگویی به تمام هموطنان است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا