کد خبر: 140902145388
اخبار شرکت هااقتصاد

مدیرعامل پتروشیمی ارومیه خبر داد: نخستین طرح پلی‌آلومینیوم‌کلراید کشور تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل پتروشیمی ارومیه گفت: طرح تولید پلی‌آلومینیوم‌کلراید جامد برای نخستین بار در کشور در این شرکت اجرا شده و تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ستاد خبری رویداد پتروفن ۱۴۰۲، اکبر اسمعیلی در حاشیه این رویداد که در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت حرکت شرکت‌های بزرگ به سمت اقتصاد دانش‌بنیان، اظهار داشت: شرکت‌های پتروشیمی به عنوان تولیدکننده و مجری طرح‌های توسعه‌ای نیازهای تحقیق و توسعه خود را در رویداد پتروفن به شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام کرده تا به صورت مسئله‌محور چالش‌های شرکت‌ها حل شود.

وی به تأکید پتروشیمی ارومیه بر استفاده از فناوری‌های به‌روز اشاره کرد و افزود: این شرکت امسال مواردی را برای بهره‌مندی از توانمندی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در رویداد پتروفن معرفی می‌کند.

مدیرعامل پتروشیمی ارومیه با بیان اینکه این شرکت تولیدکننده ۶ محصول راهبردی که در امنیت غذایی کشور و دنیا نقش دارد، است، خاطر نشان کرد: طرح تولید پلی‌آلومینیوم‌کلراید جامد برای نخستین بار در کشور در این شرکت اجرا شده است که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا