کد خبر: 02090057192
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

مدیر بیمه‌های اتومبیل سامان: بیمه‌نامه بدنه کیلومتری، عادلانه‌ترین بیمه‌نامه خودرو است

مدیر بیمه‌های اتومبیل سامان، « ‌بیمه بدنه کیلومتری سامان» را عادلانه‌ترین بیمه‌نامه خودرویی موجود خواند و گفت که خریداران این بیمه‌نامه،‌ متناسب با میزان استفاده از خودرو، ‌حق بیمه پرداخت می‌کنند و این روش از تحمیل هزینه مازاد به بیمه‌گزار جلوگیری می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه سامان،‌ محمد اباذریان، با بیان اینکه در روش معمول، بسیاری از بیمه‌گزاران با وجود پرداخت حق بیمه کامل یک ساله، کمتر از میزان متوسط از خودروی خود استفاده می‌کنند،‌ اظهار کرد: بیمه سامان تصمیم گرفت تا به‌منظور حفظ حقوق مشتریان،‌ در این روند تغییرات اساسی ایجاد کند.

او افزود: ‌بیمه‌نامه بدنه «کیلومتری» یا «پیمایشی» به همین منظور طراحی شده که بر اساس آن، بیمه‌گزار متناسب با خودرو در سه مسافت ۵، ۸و ۱۲هزار کیلومتر در سال، حق بیمه متناسب با میزان استفاده از خودرو را پرداخت می‌کند.

به گفته اباذریان،‌ هزینه خرید این بیمه‌نامه نسبت به بیمه‌نامه بدنه رایج،‌ بسیار کمتر است و گاه به یک سوم قیمت بیمه بدنه معمول نیز کاهش می‌یابد.

مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه سامان، عنوان کرد بیمه‌گزار برای خرید این بیمه‌نامه حق دارد روش استفاده از دستگاه کیلومترشمار (تلمتیکس) یا بدون دستگاه کیلومترشمار را انتخاب کند.

او با بیان اینکه پوشش‌های بیمه‌نامه بدنه کیلومتری هیچ تفاوتی با بیمه‌نامه بدنه معمول ندارد،‌ خاطرنشان کرد: پوشش خطرات در حال حرکت و خطرات ساکن و درجا در این بیمه‌نامه نیز ارائه می‌شود و از سوی دیگر امکان تمدید کیلومتر در صورت اتمام بسته خریداری شده نیز وجود دارد.

مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه سامان همچنین تاکید کرد که هنگام خرید بیمه‌نامه بدنه کیلومتری نیز مانند بیمه‌نامه‌های معمول،‌ امکان بهره‌مندی از تخفیف عدم خسارت بیمه‌نامه بدنه قبلی وجود دارد و از این رو این بیمه‌نامه،‌ یک بسته جامع است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا