کد خبر: ۰۶۰۸۹۹5362
  لینک کوتاه:
روزنامهبانک و بیمه

مشارکت بیمه پاسارگاد در پویش همدلانه در مناطق محروم

بیمه پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و در تداوم انجام فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی با حضور در پویش همدلانه از طریق تهیه ارزاق و ماسک‌های بهداشتی و هماهنگی جهت ارسال و توزیع این اقلام در شهرهای ایلام، کرمانشاه، استـان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، کردستان، خوزستان و شهرک‌های اقماری اطراف شهر تهران با یاری گروه‌های جهادی در جهت مقابله با ویروس کرونا همت گماشت.

به گزارش روابط عمومی بیمه پاسارگاد، این شرکت با تهیـه و ارسال اقلام بهداشتی از جمله موادضدعفونی، ماسک و دستکش در ۳۲روستای کپرنشین از توابع زهکلوت شهرستان جیرفت همزمان با شیوع ویروس کرونا به گسترش امر فرهنگ‌سازی و حفظ بهداشت و سلامت هموطنان گرامی یاری رساند.

حمایت مادی از احداث تعداد ۵حلقه چاه به منظور تأمین آب آشامیدنی مردم محروم کپرنشین منطقه جازموریان در جنوب استان کرمان و حمایت در احداث بنای مدرسه در شهرستان پل دختر استان لرستان از جمله اقداماتی است که شرکت بیمه پاسارگاد با همراهی مدیران، کارکنان و نمایندگان خود به انجام رسانده است.

همچنین طراحی و اجرای بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح کشور با طراحی گویا و حرفه‌ای در راستای اشاعه فرهنگ سلامت در جامعه با شعار رعایت بهداشت و استفاده از ماسک جهت جلوگیری از پاندمی ویروس کرونا در سراسر کشور را می‌توان از جمله اقدامات انسان دوستانه شرکت بیمه پاسارگاد برشمرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا