کد خبر: ۳۰۰۵۰۱97361
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

نشست مشتریان بانک صنعت و معدن با کارگزاری

اولین نشست تخصصی مشتریان بانک صنعت و معدن با مدیر استانی این بانک و واحد کالایی کارگزاری آن در آخرین هفته مرداد ماه سال جاری با هدف ایجاد تعامل و همکاری دو سویه و گسترش روابط بین مجموعه‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، در این نشست مدیر بانک صنعت و معدن استان خراسان رضوی به همراه معاونین وی، مدیر عامل شرکت صانع مشهد، مدیر عامل کارخانه فرش نگین مشهد، مدیر عامل شرکت شکوه نور خراسان، مدیران شرکت های بورسی الکتریک شرق، فرابورسی الیاف مصنوعی، پارت سازان، نیان الکتریک، گروه مالی قطعات خودرو پیوند و مدیران شرکت پارت پاپیروس نیز حضور داشتند.

در این دیدار مقرر گردید، از این پس به منظور بسط همکاری و پیشبرد هر چه بیشتر اهداف طرفین، قراردادها و معاملات کالایی با کارگزاری بانک صنعت و معدن رونق بیشتری پیدا کرده و هر گونه ابهام در خصوص نحوه عملکرد و نوع همکاری، از سوی شعبه مشهد برطرف و همکاران کارگزاری بانک صنعت و معدن در لحظه پاسخگوی تمامی سوالات و مرتفع ساختن تمامی مشکلات احتمالی باشند.

همچنین مقرر شد، از این پس دوره‌های آموزشی بورس کالا برای همکاران بانک و مشتریان کارگزاری که در مشهد با شعبه کارگزاری بانک صنعت و معدن همکاری دارند، برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا