کد خبر: ۱۳۱۰۰۰63565
  لینک کوتاه:
اقتصاد کلان

نوسان بیت کوین در مرز کانال ۴۷ هزار دلاری

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان – بررسی روند فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهد که در آغاز سال ۲۰۲۱، موجی از سرمایه‌گذاران خرد به این بازار ارزهای دیجیتال سرازیر شدند.

این روند با واکنش مثبت قیمت‌ها همراه شد و پس از افزودن بیت‌کوین به ترازنامه تسلا در ماه فوریه به اوج خود رسید. همچنین شرکت‌هایی مانند پِی‌پال، اسکویر، ویزاکارت و مسترکارت اقداماتی را انجام دادند تا این دارایی را به‌عنوان بخشی از پیشنهادات خود برای سرمایه گذاران سال ۲۰۲۱ ارائه کنند.

به دنبال نگرانی‌های اقلیمی، به نظر می‌رسد که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین احتمالا به دنبال استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر خواهند بود.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹۰.۱۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۷.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۵۳.۴۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۹.۰۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۷.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۳ دی ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۴۷,۰۵۶ ۱,۴۰۱,۸۵۵,۸۳۶
اتریوم ۳,۸۱۰ ۱۱۳,۵۲۰,۷۴۹
بایننس کوین ۵۲۴ ۱۵,۶۳۲,۹۲۱
تتر ۱ ۲۹,۷۸۵
سولانا ۱۷۲ ۵,۱۵۰,۴۰۶
کاردانو ۱.۳۵ ۴۰,۲۵۹

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا