کد خبر: 151202153432
اخبار شرکت هاتولید و بازرگانی

همزمان با روز درختکاری در سبزترین پتروشیمی کشور: غرس نهال از سوی مدیرعامل شاراک

در آستانه روز درختکاری، دکتر خلیلی نیا یک اصله نهال را غرس کرد.

به گزارش عصر اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، در آستانه ۱۵ اسفند ماه گرامیداشت “روز درختکاری”، مراسمی با حضور دکتر علیرضا خلیلی نیا مدیرعامل پتروشیمی شازند برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از معاونین و کارکنان این شرکت در محل تدفین شهید گمنام برگزار گردید، مدیرعامل پتروشیمی شازند یک اصله نهال را غرس کرد.

خلیلی نیا مدیرعامل در حاشیه این مراسم ضمن تبریک روز درختکاری و تقدیر از کارکنان پتروشیمی شازند به فضای سبز موجود در مجتمع پتروشیمی شازند اشاره کرد و گفت : این مجتمع عظیم ، یکی از سبزترین پتروشیمی های جهان است و سرانه فضای سبز موجود در مجتمع از میزان سرانه فضای سبز معمول جهانی، بسیار بالاتر است.

وی افزود: در مجتمع و نیز در شهر مهاجران، حدود ۲۵۰ هکتار فضای سبز توسط پتروشیمی شازند ایجاد شده است که امیدواریم بتوانیم این میراث ارزشمندی که گذشتگان برای ما ایجاد کرده اند به نحو احسن حفظ کرده و ارتقاء دهیم.

خلیلی نیا در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به فضای سبزی که در مجتمع ایجاد شده، از سرانه معمول بالاتر هستیم، اما در بحث ایجاد کمربند سبز، این آمادگی را داریم که با برنامه های استانی و شهرستانی هماهنگ باشیم تا فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص درختکاری و غرس یک میلیارد درخت در کشور را به منصه ظهور برسانیم.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا