کد خبر: ۱۷۰۵۰۱95238
  لینک کوتاه:
راه و مسکنگردشگری

کدام جاده‌ها فردا یک طرفه می‌شود؟

رییس پلیس راه استان مازندران از یک طرفه شدن جاده کندوان خبر داد و گفت: فردا دوشنبه با توجه به پرحجم شدن ترافیک در این جاده به دلیل بازگشت مسافران این جاده یک طرفه می شود و تردد از چالوس و مرزن آباد به سمت تهران خواهد بود.

به گزارش ایرنا،‌ سرهنگ یدالله جهان تاب روز یکشنبه افزود: یک طرفه شدن این جاده از بعدازظهر فردا اعمال می شود و این وضعیت تا ساعت ۲۴ فردا ادامه خواهد داشت تا از این طریق بار ترافیک در این جاده کاسته شود.

وی ادامه داد: با یک طرفه شدن مسیر این جاده تردد از سمت کرج به سمت چالوس ممنوع خواهد بود.

به گفته رییس پلیس راه مازندران در صورت وجود ترافیک در جاده هراز احتمال یک طرفه شدن این جاده نیز وجود دارد که البته این تصمیم در صورت نیاز و اعلام نیروهای پلیس راه در مسیر اعمال خواهد شد.

وی در خصوص جاده سوادکوه نیز اعلام کرد : این جاده برای فردا به صورت دو طرفه زیر بار تردد خودروها می باشد و یک طرفه نخواهد بود.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به اینکه خوشبختانه امروز جاده های مازندران روز بدون ترافیک پشت سر گذاشته اند، گفت: برای ساعاتی برخی نقاط در جاده کندوان از جمله سیاه بیشه و هزارچم برای لحظاتی با ترافیک مواجه بودیم.

وی اظهار داشت: اما برای فردا که زمان بازگشت مسافران است پیش بینی می شود که جاده های مازندران با ترافیک پرحجمی روبرو باشد که تدابیر برای یک طرفه کردن جاده به منظور تخلیه بار ترافیکی است.

در صورت اعلام ماموران  پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۶ و ۱۷ مرداد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.

هراز

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه ۱۵ مرداد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۶ و ۱۷ مرداد از محور هراز ممنوع است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا