کد خبر: ۰۶۰۸۹۹5355
  لینک کوتاه:
روزنامهبانک و بیمه

۲۲ آبان، آخرین مهلت معرفی نیازهای فناورانه به بیمه سامان

رویداد معرفی نیازهای فناورانه(Reverse Pitch) شرکت بیمه سامان،٣٠ مهر٩٩ به صورت آنلاین برگزار و با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، Reverse Pitch یا ارائه وارونه یک رویداد مبتنی بر تقاضای نوآوری و فناوری است که در آن بر‌خلاف رویدادهای مبتنی بر عرضه، سرمایه‌‌گذاران و شرکت‌های بزرگ چالش‌ها و نیازهای فناورانه و حوزه‌های مورد علاقه خود برای سرمایه‌گذاری را معرفی می‌کنند.

هدف بیمه سامان از برگزاری این رویداد استفاده از توانمندی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نوآور فعال در حوزه فناوری‌های مالی، صنعت بیمه، نرم‌افزار، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، امنیت اطلاعات، توسعه کسب‌وکار و…برای پاسخگویی به چالش‌های فناورانه این شرکت است.

استارت‌آپ‌‌ها و شرکت‌کنندگان در این رویداد نوآورانه تا ۲۲آبان فرصت دارند پیشنهادات و طرح‌های نوآورانه خود را از طریق سایت شبکه نوآفرینی پلنت به آدرس plannet.ir برای برگزارکنندگان ارسال کنند. پس از ارزیابی پیشنهادات، تیم‌های منتخب تحت حمایت «شبکه نوآفرینی پلنت» اولین مرکز نوآوری صنعت بیمه در کشور قرار خواهند گرفت.

با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی این رویداد به صورت آنلاین از طریق «آپارات» و «اینستاگرام» پخش شد و بیش از ۴۵۰ نفر در یک زمان آن را مشاهده کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا