کد خبر: 14080053075
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

۴ هزار و ۳۴۰ صندوق امانات به مجموع صندوق‌های امانات بانک گردشگری افزوده شد

با افتتاح صندوق امانات شعبه یوسف‌آباد تهران، چهار هزار و ۳۴۰ صندوق به مجموع صندوق‌های امانات بانک گردشگری افزوده شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک گردشگری، این بانک اکنون در کرمان(شعبه مرکزی) ، اصفهان( شعبه مرکزی)، شعبه مهستان تهران و شعبه سه راه عمار تهران دارای صندوق امانات است و علاوه بر شعبه یوسف‌آباد تهران که امروز صاحب صندوق امانات شد، قرار است ۳ شعبه جدید نیز در آینده نزدیک این خدمت را در اختیار مشتریان بگذارند.

قائم‌مقام بانک گردشگری در مراسم آغاز فعالیت صندوق امانات این بانک در شعبه یوسف‌آباد تهران بر ضرورت حفاظت از اسناد و دارایی‌های ارزشمند مشتریان تاکید کرد.

حسین رحمتی گفت: صندوق‌های امانات بانک در اوضاع امروز بهترین راه برای حفظ اسناد ارزشمند و سرمایه‌های مردم است.

او افزود: صندوق امانات بانک باید با امنیت کامل در دسترس عموم مردم به ویژه مشتریان باشد تا نسبت به حفظ امنیت سرمایه‌های خود اطمینان حاصل کنند.

رحمتی تصریح کرد: ارائه خدمات نوین بانک گردشگری از جمله افتتاح حساب آنلاین سبب شده تا این بانک طی دو سال اخیر در ردیف سه بانک برتر کشور از دیدگاه مشتریان قرار گیرد.

بانک گردشگری شعبه یوسف‌آباد تهران در مجموع چهار هزار و ۳۴۰صندوق امانات کوچک، متوسط و بزرگ دارد که متقاضیان واجد شرایط می توانند از این صندوق‌ها استفاده کنند.

شرایط استفاده از صندوق امانات بانک گردشگری برای همه افراد یکسان و مدت اجاره این صندوق‌ها یک‌ساله است و تمدید آن منوط به موافقت بانک خواهد بود.

همچنین زمان استفاده از صندوق امانات بانک فقط در ساعات اداری میسر است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا