کد خبر: 24080055239
لینک کوتاه:
بازارها و خدمات مالی

TORG نسل بعدی ارزدیجیتال

دینا شبانی

ارزش ارزهای دیجیتال بسته به شرایط بازار می تواند دچار نوسانات زیادی شود. این نوسان­ها هر روز توجه شمار زیادی از سرمایه گذاران را به خود جلب می‌کند و این در حالی است که هر روز احتمال دارد شاهاد معرفی ارزهای دیجیتال جدید باشیم.

اما این­بار فعالان این حوزه برای گسترش اولین میم کوین جهانی آماده می شوند. معمولا یک میم کوین، تا زمانی دوام می­آورد که میم جدید دیگری بیاید و نظر مردم را جلب کند، اما از آنجاییکه نیازهای انسانی مرتبط با کریپتوکارنسی­ها بسیار زیادند هنوز جای رشد و نمو برای بسیاری از آنها وجود دارد.

به همین منظور روزانه کریپتوهای زیادی وارد بازار می­شوند که اغلب آنها ممکن است نتوانند جایگاه واقعی خودشان را در بازار پیدا کنند. عوامل زیادی برای موفقیت یک کریپتوکارنسی لازم هست که از مهم‌ترین آنها می‌توان به هدف ایجاد آن ارز دیجیتال اشاره کرد.

در ادامه شما را با کریپتوکارنسی آشنا می‌کنیم که هدف از خلق آن یکپارچه کردن سیستم پرداخت جهانی است، این کریپتو تازه وارد که تورگ نام دارد، در مدت خیلی کوتاهی توانسته توجه خیلی از کاربران و فعالان حوزه رمزارز را به خود جلب کند.

تورگ به عنوان یک راه حل پایدار و جهانی در نظر گرفته شده، در پلتفرم تورگ شفافیت، معاملات و مالکیت کاملاً برای همه قابل مشاهده است. این رمز ارز در برای سطحی بالاتر از یک راه حل فناورانه تصور شده است.

سیستم مالی تورگ چندین جزء دارد که ترکیب می­شوند تا یک اکوسیستم ارز دیجیتال ایجاد کنند تا به مبادلات مختلفی که به وجود آمده، بپردازند. ‏ TORG در ۲۰ جولای ۲۰۲۱ راه اندازی شد و از این جهت یک کریپتوکارنسی کاملا نوپا است. همچنین تورگ اولین رمزارز مبتنی بر برنامه کاربردی در جهان است و چشم­انداز بنیاد TORG برای آینده بسیار روشن و ایده­آل است.

 این بنیاد باور دارد که باید بر روی شتابی که تورگ از زمان لیست شدنش در صرافی ‏Uniswap گرفته، حساب کند. این کریپتو با سرعت بی‌سابقه‌ای در چندین صرافی دیگر مثل، BitMart، WhiteBit، HotBit.io، Bibox و DigiFinex لیست شده و حجم زیادی سرمایه به سمت این رمز ارز روانه شده؛ بنیاد تورگ باور دارد که نه تنها انتظارات همه را برآورده می‌کند، بلکه فراتر از انتظارات همگان ظاهر خواهد شد.

منظور از بنیاد تورگ همان نیرویی است که در پس راه اندازی اولین ارز دیجیتال مبتنی بر برنامه کاربردی در جهان قرار دارد، این بنیاد اعلام کرده که تلاش­های خود را برای توسعه این ارزدیجیتالی انقلابی متمرکز خواهد کرد.

این کریپتوکارنسی علاوه بر ایجاد یکپارچگی و همکاری با سیستم های پرداخت جهانی، بدنبال گسترده تر کردن فناوری مالی آینده است و اما اتفاق مهم اخیر برای این رمزارز ادغام موفق و بی‌نظیر خود با ‏CoinPayments است .

کوین پیمنت سیستم پیشگام و رهبر جهانی پرداخت آلت‌کوین ها است، در نتیجه هم اکنون رمزارز TORG می­تواند برای پرداخت کالاها و خدمات در بیش از ۲۰۰ کشور استفاده شود.

این بنیاد همکاری با سیستم کوین پیمنت را افتخار دیگری در کارنامه کاری خود میداند و انتظار دارد که تورگ هر چه سریع­تر توسط عموم کاربران جهانی کریپتو پذیرش شود، اما سوال اینجاست که ایا واقعا تورگ همانقدر که ادعا می‌کند رمز ارزی گسترده خواهد شد؟

سه عامل مهم برای گسترش یک کریپتو کارنسی وجود دارد که تک به تک به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

عامل اول: مقبولیت

مقبولیت یکی از فاکتور های مهم در این حوزه است.برای مثال دوج کوین که یک شوخی و یک میم کوین بود چون مورد قبول جامعه جهانی کریپتو واقع شد رشد عجیبی را تجربه کرد و همچنان هم در واچ لیست بیش از هفت هزار نفر در سراسر جهان است. رمزارز تورگ هم با استقبال کاربران مواجه شد و به نظر می‌رسد که فاکتور مقبولیت خود را پیدا کرده است.

عامل دوم: کاربردی بودن

دامنه کاربردی هر توکن رابطه مستقیم با بازار و گردش پذیری هر توکن دارد. هرچقدر دامنه کاربردی بیشتر باشد حجم بازار بزرگ‌تر خواهد بود حالا تصور کنید همه ما برای پرداخت کالا یا خدمات از رمز ارز تورگ استفاده کنیم،طبیعتا حجم بازار بسیار بزرگ خواهد شد و این رمزارز رشد خوبی را تجربه خواهد کرد.

عامل سوم: محبوبیت

محبوبیت از فاکتورهایی است که می‌تواند تحول عظیمی در مارکت ایجاد کند، میدانیم که بیتکوین به واسطه پروتکلی که دارد نمیتواند خیلی سریع عمل کند اما چون از محبوبیت زیادی برخوردار است همچنان در صدر کریپتوها میباشد و توجه زیادی به آن می‌شود این در حالیست که امروزه کریپتوکارنسی های بهتر و سریع تری وجود دارد که می‌توانند جایگزین بیتکوین باشند. پس محبوبیت عامل مهمی برای گسترش یک رمزارز است که بنیاد تورگ راه حل جالبی برای آن دارد

گفتیم که تورگ یک یوتیلی میم (ارز کاربردی جهان )است این بدان معناست که علاوه بر ویژگی‌های معمولی اکثر کوین ‌ها مانند امنیت ، تمرکززدایی، جفت‌های معاملاتی و …تمرکز ویژه ای روی خدمات و پایداری دارد.

پس تورگ اولین ارز دیجیتال پایدار، کاملاً غیرمتمرکز است که نگاه ویژه خود را روی خدمات کاربردی در جهان گذاشته است هدف اصلی آن کمک قابل توجهی به توسعه خدمات مالی در جهان است. در واقع این رمزارز قصد دارد فعالیت‌های اقتصادی و فرصت‌های توسعه جدید را برای جوانان جهان افزایش دهد و در عین حال محدودیت‌های اقتصادی را که جمعیت حاشیه‌نشین‌جهان با آن مواجه هستند، کاهش دهد.

چراکه نیمی از کره زمین به بانک ها دسترسی ندارند پس اینکه در آینده این رمز ارز از محبوبیت زیادی برخوردار شود بعید به نظر نمیرسد. نکته جالبی که در مورد تورگ باید بدانید این است که پیش فروش یا فروش عمومی برای این رمزارز وجود نداشت.

برخلاف اکثر کوین‌ها یا توکن‌های موجود، تورگ به لطف قرارداد هوشمندش که یک برنامه‌ ذخیره شده در یک زنجیره بلوکی است ، متوقف، استخراج یا مسدود نمی‌شود. در واقع فشارهای تورم که مرتبط با گسترش و توزیع رمزارز در بازار است ،در تورگ به سادگی وجود ندارد.

به طور دقیق‌ تر ، شرکت TORG تعداد ۷۷۷ میلیارد توکن ‏TORG ایجاد کرده که پس از انتشار همه آنها توزیع شدند، این به این معنی است که هیچ‌کس نه می‌تواند مالک تورگ باشد نه می‌تواند آن را کنترل کند آنها قصد دارند دیدگاه کلیشه ای مردم جهان را در رابطه با رمزارزها تغییر دهد.

اغلب سرمایه‌گذاران کریپتو بر این باورند که ارزهای رمزنگاری شده برای نگهداری و پس از افزایش ارزش آنها برای فروش استفاده می‌شوند که این یک دیدگاه محدودکننده است و پتانسیل عظیمی را که در به کارگیری ارزهای رمزنگاری شده برای ایجاد یک سیستم جدید پرداخت که امن، کارآمد و قابل اعتماد است، نادیده می گیرد.

 این دقیقا همان چیزی است که تورگ قصد دارد آن را تغییر دهد. اما برای تحقق بخشیدن به چنین مأموریت انقلابی، پذیرش انبوهی از این یوتیلی میم مورد نیاز است. هر کسی می‌تواند یک ارز دیجیتال جدید بسازد و امیدوار باشد که شتاب صعودی بگیرد فقط به این دلیل که از یک میم ویروسی الهام گرفته اما در واقعیت چیزی باید وجود داشته باشد که ارزدیجیتال راخاص و متفاوت کند. چیزی که باعث شود از بین هفت هزار رمزارز در جهان توجه ها به سمت یک ارزدیجیتال جلب شود هدف و چشم انداز بنیاد تورگ برای آینده بسیار واضح است: آنها خواستار حل مشکلات دنیای واقعی هستند.

این کریپتو باید به طور گسترده توسط بازرگانان پذیرفته شود، و شکل جدیدی از ارز غیرمتمرکز ایجاد کند تا سیستم مالی صنایع مختلف را متحول کند. تورگ به گونه ای طراحی شده که یک راه حل پایدار و جهانی باشد که نسل فعلی ارزهای دیجیتال را یک قدم جلوتر در ارائه خدمات واقعی جهانی می برد. برخلاف دیگر کریپتو های الهام‌گرفته از میم تورگ هدفش ارائه ابزار واقعی و توانمندسازی جامعه ها برای بهتر شدن سیستم مالی در سراسر جهان برای پرداخت کالاها و خدمات با آن است.

برای نگه داری از رمزارز تورگ به یک کیف پول مثل ‏Metamask، Trustwallet و Coinbase نیاز دارید البته این ها تنها تعدادی از کیف‌پول‌هایی هستند که از TORG پشتیبانی می‌کنند. با این حال، این یوتیلی میم توسط هر کیف پولی که از شبکه های Polygon، Solana، xDai یا ERC20 پشتیبانی می کند، پشتیبانی می شود.

به جز اینها ،شما می‌توانید انجمن‌های TORG را در پلتفرم‌های مختلف، از جمله توییتر، تلگرام و مدیوم پیدا کنید، و سوال ها و دغدغه های خودتون رو با تیم تورگ به اشتراک بذارید آنها دارای بیش از ۱۸ انجمن ،به چندین زبان در سراسر جهان هستند و حضور آنلاین دارند. آنها قصد دارند دیدگاه کلیشه ای مردم جهان را در رابطه با رمزارز ها تغییر دهد.

با امید به آینده ای روشن تر برای امور مالی بشریت

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی تورگ به آدرس https://torg.to وهمچنین توییتر https://twitter.com/TORGTogether و تلگرام https://t.me/TORG_Together مراجعه کنید.

سلب مسئولیت: ارزش ارزهای دیجیتال می تواند پایین یا به همان نسبت بالا بروند این مقاله صرفا جنبه آموزشی دارد و بهتر است برای اقدامات بعدی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا