کد خبر: 301102152386
اخبار شرکت هااقتصادتولید و بازرگانیصنعت و معدن

تقدیر رییس سازمان بهزیستی کشور از اقدامات ایران‌خودرو در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی

معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو را فردی جهادی دانست و گفت: گروه صنعتی ایران خودرو دارای نیروهای متخصص و متعهد و نیز مجموعه ها و شرکت های بزرگی است که با وجود تمام مسایل و مشکلات و تحریم ها، اقدامات اساسی و مهمی در حوزه خودرو انجام داده اند.

ایکوپرس- علی محمد قادری، در آیین امضای تفاهم نامه سه جانبه حمایت از نوجوانان و جوانان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی، با اشاره به حمایت ایران خودرو از کودکان تحت سرپرستی موسسه دار القرار عنوان کرد: مجموع اقدامات این شرکت در حوزه مسوولیت های اجتماعی و توجه به نیازمندی های افراد توان یاب، قابل تقدیر است.

وی اظهار امیدواری کرد: با امضای این تفاهم نامه و استمرار آموزش ها و مهارت آموزی، شاهد نتایج مطلوبی در کشور و جامعه باشیم.

به گفته قادری، این اقدام مثبت با همکاری چند جانبه اداره مسوولیت های اجتماعی ایران خودرو، شرکت ایساکو و سازمان بهزیستی کشور و با نگاه قلبی و عاطفی و توجه ویژه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به نتیجه رسیده است.

وی با اشاره به این‌که در زمینه آموزش، برنامه بلند مدتی در قالب مدرسه پیشرفت در سازمان بهزیستی کشور در حال طراحی و اجراست، اظهار کرد: حتما گروه صنعتی ایران خودرو در این زمینه نقش موثری ایفا خواهد کرد تا در آینده شاهد پرورش نیروهای متخصص در جهت توسعه و پیشرفت هرچه بیش‌تر کشور باشیم.

رییس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به این‌که این سازمان ۱۶۲ فعالیت را بر عهده دارد، گفت: سازمان بهزیستی، سازمانی است که به صورت شبانه‌روزی درحال فعالیت است و تنها سازمان حمایتی اورژانسی کشور است که ۱۹ هزار پرسنل دارد و در حوزه صیانت اجتماعی و سه سرفصل پیش‌گیری، اجتماعی و توانبخشی فعالیت می کند.

قادری بر توسعه روابط و همکاری‌ها میان ایران خودرو و سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد و گفت: ایران خودرو در کنار آموزش به نوجوانان و جوانان، نگاه ویژه‌ای به حمایت از نخبگان دارای معلولیت، افراد توان یاب و ورزشکاران پارالمپیک داشته باشد.

وی با بیان این‌که سازمان بهزیستی یادگیرنده است، خاطرنشان کرد: مایل هستیم الگوی پیشرفت ایران خودرو را مشاهده کرده تا به یک برنامه نتیجه محور برای آموزش نوجوانان دست یابیم.

رییس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: در صورت موافقت ایران خودرو، سازمان بهزیستی کشور آمادگی و ظرفیت لازم برای راه‌اندازی نمایندگی تعمیرات، تجهیز و نصب آپشن محصولات ایران خودرو توسط نوآموزان را دارد تا افرادی که دوره های آموزشی شرکت ایساکو را طی کرده اند، در این مراکز مشغول کار شوند.

قادری تاکید کرد: ارایه دوره های آموزشی به این نوجوانان، روشنا و خشت بهشتی است و در کنار تاثیر مثبت روانی، نتایج خوبی در زندگی و کار این افراد خواهد گذاشت.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا