کد خبر: 230203159406
اخبار شرکت هاتولید و بازرگانیصنعت و معدنتداوم موفقیت‌های ورزشی فولاد هرمزگان

تیم فوتبال نوجوانان فولاد هرمزگان به لیگ برتر کشور صعود کرد

تیم فوتبال نوجوانان فولاد هرمزگان با برتری مقابل تیم داراب گرد به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، از سری مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان کشور در سومین روز این مسابقات تیم فولاد هرمزگان در داراب مقابل تیم میزبان به برتری دو بر یک دست یافت. در این دیدار عامر دمیر دوبار برای فولاد هرمزگان مقتبل داراب گرد موفق به گلزنی شد.

گفتنی است که تیم فولاد هرمزگان در این مسابقات دو پیروزی برابر ستاره ساز شیراز و داراب گرد و یک تساوی برابر پادما یدک اصفهان به دست آورد و در مجموع هفت امتیاز کسب کسب کرد. با این نتیجه تیم فولاد هرمزگان توانست جواز حضور در لیگ برتر نوجوانان کشور را کسب کند تا در کمتر از یک هفته علاوه بر صعود تیم فوتسال فولاد هرمزگان به لیگ برتر و تیم جوانان فوتبال فولاد هرمزگان به لیگ یک کشور، این سومین صعود تیم‌های فولاد هرمزگان به لیگ‌های بالاتر در یک هفته گذشته باشد.

لازم به ذکر است که شرکت فولاد هرمزگان فعالیت گسترده‌ای در حوزه ورزش استان هرمزگان دارد و به بزرگ‌ترین حامی ورزش این استان تبدیل شده است. در ضمن این شرکت با دارا بودن ۶۰ تیم ورزشی در رشته‌های مختلف و فعالیت ۲۲۰۰ ورزشکار آقا و خانم، به دومین باشگاه بزرگ ورزشی کشور از حیث تنوع رشته ورزشی تبدیل شده است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا