کد خبر: ۱۰۰۷۰۰48393
لینک کوتاه:
جامعه و فرهنگ

رئیس سازمان صدا و سیما: شهید علی لندی به اندازه کل رسانه ملی فرهنگ‌سازی کرد

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: شهید علی لندی، نوجوان فداکار ایذه‌ای به اندازه کل رسانه ملی در جامعه فرهنگ‌سازی کرد.

به گزارش مهر، پیمان جبلی پیش از ظهر شنبه در جریان سفر به خوزستان و نشست با فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در اهواز اظهار کرد: به صورت طبیعی رفع نیازهای فرهنگی جامعه تنها بر عهده صداوسیما نیست بلکه باید همگان را در این مسئولیت شریک کنیم.

وی افزود: اینگونه نشست‌ها عهد و پیمانی است میان صداوسیما با تمام دلسوزانی که دغدغه مند هستند.

جبلی بیان کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، صداوسیما باید قرارگاه باشد که بتوان به صورت عملیاتی تمام مسائل را با کلیه ظرفیت‌ها و امکانات شناسایی کند و با هم فکری و هم افزایی بتواند یک کار بزرگ را انجام دهد، طبیعی است که انتظاراتی که از صداوسیما هست با این امکانات، انتظار زیادی است.

وظیفه اصلی صداوسیما آرامش بخشیدن به جامعه است

رئیس سازمان صدا و سیمای با بیان اینکه سند دقیق ما برای کار در صداوسیما، حکم مقام معظم رهبری است، عنوان کرد: یک نفر می‌شود فرهنگ ساز مثل علی لندی که می‌تواند به اندازه کل صدا و سیما فرهنگ سازی کند. وظیفه اصلی صداوسیما آرامش بخشیدن به جامعه و همچنین دمیدن روح نشاط است.

جبلی گفت: آمدن به خوزستان در اولین روز رسمی کاری بنده بدون هر حرفی و کلامی خودش یک کلام دارد. ما اگر توانستیم یکی از مسائل و مشکلات خوزستان را از طریق رسانه حل کنیم می‌توانیم کارهای بسیار بزرگی را انجام دهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا