کد خبر: ۲۸۰۶۰۰46871
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

رشد ۷۰ درصدی اعطای تسهیلات بانک توسعه صادرات در استان بوشهر

به گفته رئیس شعبه بوشهر بانک توسعه صادرات، مانده تسهیلات این شعبه از شهریورسال ۱۳۹۹بالغ بر ۵۸۸میلیارد ریال بوده و در شهریور سال جاری به ۱۰۰۰میلیارد ریال رسیده است که رشد ۷۰درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک توسعه صادرات، محمد افلاکی، با تشریح عملکرد این شعبه، افزود: تلاش داریم مانده تسهیلات خود را تا پایان سال به ۲۵۰۰میلیارد ریال برسانیم و در همین راستا جلسات مستمری برای معرفی خدمات و تسهیلات بانک توسعه صادرات با صادرکنندگان و تولیدکنندگان مطرح استان بوشهر برگزار شده است.

او عمده کالای صادراتی استان بوشهر را میعانات گازی، مواد معدنی، محصولات پتروشیمی و آبزیان عنوان کرد و گفت: تمامی میعانات گازی و بخش عمده‌ای از محصولات پتروشیمی استان از طریق گمرک منطقه ویژه اقتصادی پارس واقع در عسلویه و مواد معدنی و آبزیان نیز از ۱۴گمرک استان به کشورهایی نظیر چین، حوزه خلیج فارس، ترکیه، عراق، افغانستان و هند صادر می‌شوند.

افلاکی افزود: جلسات تخصصی برای معرفی خدمات و تسهیلات ویژه دانش‌بنیان‌ها با پارک علمی و فناوری خلیج فارس برگزار شده و قرار است روند اطلاع‌رسانی در این زمینه با همراهی پارک انجام بپذیرد.

رئیس شعبه بوشهر بانک توسعه صادرات اعلام کرد: بیش از ۳۴۲میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان تا بیستم شهریور سال جاری از این شعبه پرداخت شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با پرداخت بیش از ۲۰۸میلیارد ریال، رشد ۶۴درصدی را تجربه کرده‌ایم.

او با تاکید براینکه برای دستیابی به سطح مطلوب ارائه خدمات و تسهیلات و تحقق هدف‌گذاری ۲۵۰۰میلیارد ریالی در حوزه اعطای تسهیلات از شعبه بوشهر نیاز به تلاش بیشتری داریم، اظهار کرد: با توجه به افزایش تورم، لازم است سقف اعتباری شعبه ارتقا یابد.

افلاکی در پایان خواستار فعال‌شدن خدمات الکترونیک همچون امضای الکترونیک شد و گفت: این خدمات رضایت هرچه بیشتر مشتریان را در پی خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا