کد خبر: ۲۳۰۹۰۰60938
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

سامانه فروش الکترونیکی «ای نوین پلاس» راه‌اندازی شد

در راستای توسعه فروش غیرحضوری، شرکت بیمه نوین سامانه فروش الکترونیکی محصولات بیمه‌ای خود را راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه نوین، این سامانه «ای نوین پلاس» نام دارد و فرآیند خرید محصولات بیمه نوین از طریق این سامانه به سهولت و بدون نیاز به مراجعه حضوری بیمه‌گژار به دفتر نمایندگی یا شعب قابل انجام است.

سامانه ای نوین پلاس به آدرس www.enovinplus.com به طور اختصاصی برای ارائه محصولات و خدمات بیمه نوین برای مشتریان طراحی شده است.

فرآیند خرید از طریق ای نوین پلاس کاملا بر اساس نیاز مشتری در حوزه خرید الکترونیکی، طراحی شده است. از قابلیت‌های این سامانه فروش الکترونیکی، امکان انتخاب نماینده، کارگزار یا شعبه از سوی بیمه‌گزار، پشتیبانی ۲۴ساعته تلفنی و همچنین امکان رویت و چاپ گواهی بیمه‌نامه صادرشده در پنل کاربری بیمه‌گزار است. همچنین در صورت درخواست بیمه‌گزار، اصل بیمه‌نامه نیز چاپ و تحویل می‌شود.

از دیگر امکانات سامانه فروش ای نوین پلاس، امکان شارژ کیف پول برای مشتریان است. در این قابلیت، مشتریان با خرید هر محصول بیمه‌ای، به جز بیمه‌نامه شخص ثالث، از مزایای شارژ کیف پول خود و کسب اعتبار ریالی برای خریدهای بعدی خود بهره‌مند می‌شوند.

اکنون در ای نوین پلاس انواع بیمه‌نامه‌های شخص ثالث خودرو، بدنه (تمدید)، آتش‌سوزی منازل مسکونی (طرح فایرپلاس)، حوادث انفرادی (طرح درّین)، مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان ارائه و صادر می‌شود و همچنین امکان ثبت درخواست در رشته درمان، عمر و حوادث گروهی نیز وجود دارد و در آینده، سایر رشته‌ها نیز در سامانه ارائه خواهند شد.

بیمه‌نامه‌هایی که درخواست آن تا ساعت ۲۲طی روزهای شنبه تا چهارشنبه و تا ساعت ۲۱در روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیل، ثبت شده است، در همان روز صادر می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا